“DENİZLİMİZ ZOLAN BAŞKANIMIZLA KALDIĞI YERDEN EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEKTİR”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli Büyükşehir Adayı olarak Osman Zolan’ı açıklamasının ardından yayımladığı tebrik mesajında AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “2023 hedeflerine koşar adım giden ülkemize yakışır bir şehir olma yolunda önemli yol kat eden Denizlimiz Osman Zolan başkanımızla kaldığı yerden emin adımlarla daha güçlü yürüyecektir. Allah utandırmasın” dedi.

“DENİZLİMİZ ZOLAN BAŞKANIMIZLA KALDIĞI YERDEN EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEKTİR”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16 büyükşehir ve 24 belediye başkan adaylarını açıkladı. 31 Mart 2019’da yapılacak seçimde Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Osman Zolan’ın açıklanmasının ardından AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, tebrik mesajı yayımlayan Başkan Filiz mesajında ; “AK Parti'nin belediyecilik anlayışı ile kimsenin yarışamayacağını belirten ve Biz sadece bugünün şehirlerine, bugünün insanına, bugünün Türkiye'sine karşı sorumlu değiliz. Bizler bugünden yarını imar etmenin sorumluluğunu omuzlarımızda taşıyoruz diyen liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vurguladığı üzere biz seçimlere belediyecilik alanındaki büyük tecrübemizle giriyoruz. Bizi bizden ziyade anlatacak eserlerimizle, yatırımlarımızla giriyoruz. AK Parti lafla seçime girmiyor, projeleriyle seçime giriyor. Denizlimiz’de de gecesini gündüzüne katarak bu şehre modern şehircilik ve sosyal hizmetler açısından büyük yatırımlar yapan, başarı ödülleri ile şehrimizi gururlandıran Büyük Şehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın tekrar AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olmasından dolayı tebrik eder, başarıların devamını dilerim” dedi.

“ZOLAN BAŞKANIMIZ, ŞEHRİMİZİN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİKLER KATMIŞTIR”

“Başkanımızın şehrimizde ki güzelliklerin altına imza atmaya devam edeceğine inancımız tamdır” diyen Başkan Filiz, mesajında devamla şu ifadeler yer verdi: “Denizlimiz için gece-gündüz çalışan, şehrimizi her zaman bir adım öteye taşımak için gayret sarf eden; Denizli’de nerede taş taş üzerine konulacaksa orada olan, fikir ve önerilere her zaman açık, bütün şehre hizmet eden başkanımız; görevi boyunca yapmış olduğu hizmetlerle şehrimiz adına önemli işlerin altına imza atmış, ‘yapılamaz’ denilen birçok işi yapmıştır.  Denizli’de belediyecilik konusunda Türkiye’ye örnek olan ve adeta destanlar yazan Nihat Zeybekci ile başlayan bu kutlu hizmet davasında 2011 yılında bayrağı devralan ve aynı zihniyetle hizmetlere devam eden Osman Zolan Başkanımız, köklü çözümler ve asırlık yatırımlarla şehrimizin güzelliğine güzellikler katmıştır. Vatandaşımız kendisine yapılan hizmeti görmektedir ve her daim karşılığını vermiştir. Hemşehrilerimizin önümüzdeki yerel seçimler de de şehrimiz için büyük bir şans olan Başkanımıza ve AK Partimize, dualarıyla, takdirleriyle şehrimizin geleceğine yapılan yatırımların devamına destek vereceklerine güvenimiz tamdır. Vatandaşlarımızla beraber çıktığımız bu yolda birlik ve beraberlik içerisinde kaldığımız yerden hiç ara vermeden ve hız kesmeden yola devam diyoruz. 2023 hedeflerine koşar adım giden ülkemize yakışır bir şehir olma yolunda önemli yol kat eden Denizlimiz Osman Zolan başkanımızla kaldığı yerden emin adımlarla daha güçlü yürüyecektir. Allah utandırmasın, Allah çıktığı ve büyük bir başarı ile götürdüğü bu yolda yar ve yardımcısı olsun.”

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER