DENİZLİ'NİN DUAYEN İŞ İNSANLARI ANKARA'DAN MESAJ VERDİ

DENİZLİ'NİN DUAYEN İŞ İNSANLARI ANKARA'DAN MESAJ VERDİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından oluşturulan ‘Evvelimiz Ahirimiz Projesi’ kapsamında Denizli’nin duayen iş insanları; Ali Filiz, Ali Rıza Taşevli, Remziye Güvenç ve Fatma Özcan Ankara’dan mesaj verdi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından önemli bir projenin startı verildi. Yaklaşık 6 ay önce başlayan ‘Evvelimiz Ahirimiz Projesi’ kapsamında Türkiye genelinde 21 ilde, 60 yaşlıyla çalışma yapıldı. Yaşlıların bulundukları ortamda yaşamları çekildi, gençlere mesajlar verildi. Bulundukları ortamlarda yapılan çekimler Ankara AK Parti Genel Merkez’inde sergilendi. 70-80 yaşlarında olmalarına rağmen; çalışmaktan, üretmekten vazgeçmeyen, bu halleriyle gençlere örnek ve umut olan Denizli’nin duayen iş insanları da unutulmadı. Proje kapsamında; Ali Filiz, Ali Rıza Taşevli, Remziye Güvenç ve Fatma Özcan’nın da çekimleri yapıldı ve sergiye sunuldu.

“YAŞLISINA GEREKEN DEĞERİ VERMEK, MİLLETİMİZİN EN ÖNEMLİ TÖRESİDİR”
Projenin tanıtım toplantısında Denizli AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Aynur Akdemir duayen iş insanlarını yalnız bırakmadı. AK Parti’nin toplumsal değerleri merkeze alan yaklaşımıyla Yaşlılarımızı önemli değerlerimiz olarak görmekte olduğunu belirten Başkan Akdemir, “İstikbalimiz; değerlerimizi korumaktan geçmektedir. Yaşlılarımıza bire bir ulaşarak sıkıntılarını gidermek, görevlerimizdendir. ‘Geçmişi olmayanın bugünü ve yarını olmayacağı’ düşüncesinden hareketle, yaşlılarımızın geleceğini planlamak en önemli stratejik hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Tarihin her döneminde yaşlısına gereken değeri vermek, milletimizin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir. Bu ülkenin kalkınmasına ömürlerini veren yaşlılarımıza ne kadar hürmet etsek ne kadar hizmet etsek yetmeyeceğinin bilinci içerisindeyiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER