DENİZLİ’NİN KIZI SILA; EGE’Yİ FETHEDECEK

Kerki ve Solfej’in düzenlediği Denizlili ünlü sanatçı Sıla’nın 7 günlük Harbiye konser serisi sona erdi. Açık hava konser serisine hız kesmeden devam edecek olan Sıla, Ege konserleri ile sevenleriyle buluşacak.

DENİZLİ’NİN KIZI SILA; EGE’Yİ FETHEDECEK

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde 7 gün boyunca hayranlarıyla buluşan Denizlili ünlü sanatçı Sıla, açık havayı her gün hınca hınç dolduran seyircilerine muhteşem bir final gecesi yaşattı. Sahnede 3 saatten fazla kalan sanatçı, Harbiye Açıkhava’ da gerçekleştirmiş olduğu final konserinde şarkıları ile büyüledi.

“BU AKŞAM ÇOK GÜZEL OLACAK BELLİ”
Sahneye çıktığı andan itibaren seyircinin enerjisine hayran kalan Sıla, “Bazı şeyler vardır sahneye çıkmadan anlayamazsınız. Şu an anladım ki bu gece çok güzel olacak” dedi. ‘On’dan Kalan’ konser serisinde bir ilişkinin anatomisini anlattığını söyleyen Sıla, “Kavuştular kısmı çok kısa sürüyor merak etmeyin. Ayrıldılar kısmındaki şarkılarda hep beraber sürüm sürüm sürüneceğiz” diye espri yaptı.

YENİ ŞARKISI ‘BOŞ EV’ ŞİMDİDEN DİLLERDE PELESENK OLDU
Sıla, Harbiye’ de gerçekleştirdiği konser maratonunun ilk gününde yeni albümünde yer alacak olan ‘Boş Ev’ şarkısını seslendirdi. Harbiye’deki binlerce kişi de Sıla’ya tek bir ağızdan eşlik etti.

HARBİYE’DEN SONRA EGE’Yİ FETHEDECEK
Sıla’nın, Harbiye’ den sonraki durağı ise Ege olacak. Başarılı şarkıcı, Ayvalık, Altınoluk, Çeşme, Bodrum, Datça, Kuşadası ve Marmaris’te hayranları ile buluşacak. Sıla’nın Ege biletlerine şimdiden yoğun ilgi var.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER