Denizli'nin tanınmış eğitim gönüllüsü Kabaklıoğlu, yaşamını yitirdi

Kentin tanınmış iş insanlarından olan Ahmet Necdet Kabaklıoğlu, tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi. 78 yaşında yaşama veda eden merhum Kabaklıoğlu, yaptığı bağışlarla Denizli eğitim camiasına iki okul kazandırmıştı.

Denizli'nin tanınmış eğitim gönüllüsü Kabaklıoğlu, yaşamını yitirdi

Denizli’nin tanınmış iş insanlarından olan Ahmet Necdet Kabaklıoğlu, bir süredir çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti. 78 yaşında yaşama veda eden merhum Kabaklıoğlu için Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camii’nde tören düzenlendi. Dün saat 16.00’da yapılan törene, Kabaklıoğlu ailesinin yakınları ve vatandaşlar katıldı. Burada kılınan cenaze namazının ardından merhum Kabaklıoğlu, Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Denizli eğitim camiasına yaptığı bağışlarla da tanınan merhum Kabaklıoğlu, Pamukkale İlçesi’nde Hacı Serpil Kabaklıoğlu Ortaokulu ve Nedime Kabaklıoğlu Anaokulunu’nun yapımını üstlenmişti.

Müdür Oğuz’dan taziye mesajı

Merhum Kabaklıoğlu’nun vefatının ardından yazılı açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdür Mahmut Oğuz, “Eğitim camiası olarak hayırseverimiz Ahmet Necdet Kabaklıoğlu’yu kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum Ahmet Necdet Kabaklıoğlu’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211