DENİZLİ'YE 20 MİLYON TL'LİK EĞİTİM YATIRIMI

DENİZLİ'YE 20 MİLYON TL'LİK EĞİTİM YATIRIMI

Bilfen Şirketler Grubu ile Ege Üniversitesi'nin akademik gücünden destek alarak; Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları’nın Denizli Kampüsü’nü 2018-2019 eğitim öğretim yılında kapılarını öğrencilerine açıyor. Bu kapsamda proje için 20 Milyon TL'lik bir yatırım gerçekleştirildi.

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları, İzmir’de doğan ve büyüyen yapısıyla, Türkiye'de nitelikli ve güvenilir eğitime fırsat eşitliği getiriyor. Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları, Ege Üniversitesi'nin uluslararası çapta rüştünü ispatlamış köklü kadrosuyla akademik başarısını baz alarak eğitim serüvenine İzmir, İstanbul, Ankara, Fethiye, Bodrum ve Kocaeli’nden sonra sırada Denizli ile devam ediyor. Bilfen Şirketler Grubu ile Ege Üniversitesi'nin akademik gücünden destek alarak, değişen rekabetçi dünyaya yeni nesilleri donanımlı olarak yetiştirmeyi amaçlayan Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları’nın Denizli Kampüsü’nü, 2018-2019 eğitim öğretim yılında kapılarını öğrencilerine açıyor. Bu kapsamda proje için 20 Milyon TL'lik bir yatırım gerçekleştirildi.

"SEKTÖRÜN EN İYİLERİYLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE"
Konuyla ilgili Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması düzenlendi. Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları Genel Müdürü Faruk Tatar, "Eğitim ve öğretime bir bütün olarak bakılması gerektiğine inanan kurumumuz, Bilfen Şirketler Grubu bünyesinde güçlü çözüm ortakları ile gücünü ortaya koyuyor. Biltur Catering, Komtur Taşıma ve Güvenlik, Bilfen ve Netbil yayıncılık alanlarında sektörün en iyileriyle iş birliği içinde olan kurumumuz aynı zamanda hizmet içi eğitimlerle sürekli güçlenen bir akademik kadro anlayışına sahip yapısıyla bir bütün olmaktadır" dedi. 

 

ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER