DENTAL AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU

Denizli Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesi, hastane yönetimi tarafından organize edilen piknikte bir araya geldi. Hastane personelinin ve aileleriyle birlikte katıldığı piknikte davetliler, unutulmaz bir gün yaşadı.

DENTAL AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU

Denizli Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından piknik düzenlendi. Piknikte Çamlık’ta hizmet veren ve yakın zamanda Bayramyeri’nde 2’nci şubesini açan Dental Rezidans,  eski ve yeni personelin bir araya getirdi.  9 Oluk Özcanlı Restourant’ta düzenlenen piknikte hastane personeli ve davetliler, gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

“ÇOK YORUCU BİR YILI GERİDE BIRAKTIK”
Çok yorucu bir sezonu geride bıraktıklarını ifade eden Denizli Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kurucusu Diş Hekimi Dt. Mustafa Özcan, “Çok yorucu bir sezonu geride bıraktık. 2’nci şubemizi de yakın bir zaman önce açmıştık. Eski ve yeni personelimizin bir araya gelerek bağlarının kuvvetlenmesi için böyle bir yemek tertip ettik. Çalışanlarımız aileleriyle buraya geldi. Çok güzel bir gün oldu.  Biz büyük bir aileyiz. Hep beraber çok yorulduk. Yeni sezona da dinç girelim diye bir piknik tertip ettik. Burada eğleneceğiz, güleceğiz. Ağız ve diş sağlığı çok önemli. Vücudun temelini oluşturuyor. Sağlıklı dişlerimiz olduğu sürece her şeyi yeme ve içme konusunda sıkıntı yaşamayız. Bizler Denizlili vatandaşlarımıza her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER