Dental Rezidans 3’üncü şubeyi açtı

Verdikleri hizmet kalitesiyle adından söz ettiren Dental Rezidans Ağız Ve Diş Sağlığı Grubu, 3. şubesini Adalet Mahallesi’nde hizmete açtı.

Güçlü kadrosu ile 8 yıldır Denizlilierin hizmetinde olan Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu, büyümeye devam ediyor. Bayramyeri ve Çamlık Şubeleri’nin ardından Adalet Mahallesi’nde de hizmet vermeye başlayan Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu, açılış için kokteyli düzenledi.

Açılışa; Bağımsız Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Kaymakam Dr. Adem Uslu ile davetliler katıldı.

Açılışta konuşan ve kentin diğer semtlerine de şube açmak istediklerini ifade eden Dental Rezidans Ağız Ve Diş Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan; “Ağız ve diş sağlığını halkımızın ayaklarını götürüyoruz. Onların, daha sağlıklı ve kaliteli hizmeti, daha yakınlarında almalarını sağlamayı hedefliyoruz. Sağlık turizmi belgesi de aldık. Ağız ve Diş sağlığı konusunda Sağlık Belgesi olan nadir kliniklerden birisiyiz. Bu konuda da girişimlerimiz var. Denizli’ye yabancı uyruklu hastaların gelmesini ve Denizli ekonomisine katkı sağlamak için de gerekli çalışmaları yapıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER