DENTUROD ‘Yaz Buluşması’nı gerçekleştirdi

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği, korona virüs nedeniyle yapamadığı ‘Yaz Buluşması’ etkinliğini, kısıtlamaların gevşetilmesiyle yeniden gerçekleştirdi.

DENTUROD ‘Yaz Buluşması’nı gerçekleştirdi

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD), geleneksel hale getirdiği ve pandemi nedeniyle ara verdiği ‘Yaz Buluşması’ etkinliğini, kısıtlamaların gevşetilmesiyle yeniden gerçekleştirdi.

Denizli Nort Point Otel’de yapılan etkinliğe; İl Kültür ve Turizm Müdür Turhan Veli Akyol ile kentteki turizm sektörünün temsilcileri katıldı. Etkinlikte konuşan DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, “DENTUROD olarak tüm üyelerimiz ve turizm paydaşlarımızla ilkbahar ile sonbaharda çokta keyifli oluyordu. Hep beraber oluyorduk. Pandemi döneminde bir yıl yapamadık. İlk açılmayla beraber bu toplantıyı organize ettik. Etkinliğimizin ismi değişti, ‘Yaz Buluşması’ oldu. 2021 yılı turizmi için umutluyuz. İnşallah umutlarımız boşa gitmez, bundan sonraki dönemde herkes hayırlı işlerle sezonu kapatır. 2022’ye de iyi bir şekilde başlamayı umut ediyoruz.

Biliyorsunuz Rusya pazarı açıldı ve 21 Temmuz’dan itibaren İngiltere pazarı da açılacak. Uzak Doğu pazarı da açılırsa hem ülkemiz hem şehrimiz için bu yılki beklentilerimiz karşılanmış olacak. Buradan ülkemizdeki tüm turizm çalışanlarına ve esnafımıza hayırlı işler diliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER