DENTUROD'U 10 KİŞİ YÖNETECEK

DENTUROD'U 10 KİŞİ YÖNETECEK

Başarılı Denizli tanıtım çalışmalarıyla dikkat çeken Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD), Anemon Otel’de gerçekleştirdiği olağan genel kurulda; yönetim kadrosunu 10 kişiye çıkardı.

Başarılı Denizli tanıtım çalışmalarıyla dikkat çeken Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD), olağan genel kurulunu Anemon Otel’de gerçekleştirdi. Turizm sektörüyle ilgili önemli çalışmalar imza atan DENTUROD, yapılan olağan kuruluyla yönetim kadrosunu 10 kişiye çıkararak; şehir tanıtımına daha fazla katkı sağlayacak, proje oluşturacak bir yönetime sahip oldu. Genel kurul sonrası yeniden başkan seçilen DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, yaptığı açıklamada şunları aktardı: “Dernek olarak kamu, yerel yönetimler ve sivil toplum örgütleriyle uyumlu çalışmalarda bulunan derneğimiz Denizli turizminin gelişmesi, hak ettiği noktaya gelmesi için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da güçlenen yönetim kadrosuyla yeni projeler üretecektir. Ulusal düzeyde başarılı olan Denizli’deki yerli turizm potansiyelini arttıran derneğimizin Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirdiği ‘Termal İyi Gelir’ projesini daha da geliştireceğiz. Denizli’yi seven tüm vatandaşlarımız ve sivil toplum örgütlerimizden bu projeye destek vermesini rica ediyoruz.” Başkan Şen, bu yıl Denizli’yi; İngiltere Londra, Hollanda, Almanya Berlin, Rusya Moskova, BAE, Dubai, Singapur gibi yurt dışındaki en büyük fuarlarda tanıtım faaliyetlerine devam edeceklerini, bunu yanında turizm sektörünün dışındaki sektörlerin yurt dışında katıldıkları fuarlarda belli noktalarda Pamukkale görsellerinin kullanılmasının bölge tanıtımına çok fayda sağlayabileceğini söyledi.

DENTUROD YÖNETİM KADROSU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:
Gazi Murat Şen, Faik Pişkin, Kerim Erkan Ceylan, Levent Altuntaş, Şeref Karakan, İsmail Aksoy, Ahmet Özer Başoğlan, Seher Gökçe, Murat Taşlıcalı ve Mutlu Sarp

 

GAMZE ŞAFAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER