DESİAD’da isim değişikliği

Denizli Sanayiciler ve İş Adamları Derneği’nin (DESİAD) ismi, Marla Restoran’da yapılan 10’uncu olağan genel kurulda; ‘Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’ olarak değiştirildi.

Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (DESİAD), 10. Olağan Genel Kurulu’nu, Marla Restoran’da, maske ve mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirdi. Genel kuruluna DESİAD önceki dönem başkanları ve dernek üyeleri katıldı. Divan Başkanlığını Gültekin Okay Salgar, Divan katipliklerine Ahmet Yavuzçehre ve Özer Köseoğlu seçildi. Genel kurulda; Denizli Sanayiciler ve İş Adamları Derneği’nin ismi, ‘Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’ olarak değiştirildi. DESİAD’a tekrar aday olmayan mevcut Başkan Okan Konyalıoğlu, genel kurulda yaptığı konuşmada yeni dünya ve yeni ekonomi düzeni ile ilgili değerlendirmeler yaptı.

“DESİAD BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

DESİAD’ın yeni dönem Başkanı İbrahim Şenel, “Okan Konyalıoğlu Başkanımız çıtayı çok yükseltti. DESİAD’ın yükselen çıtası ile bu sorumluluğu bugün itibariyle üstlenmek benim için önemli bir kilometre taşıdır. DESİAD benim için çok önemli. Bende hayatımı olumlu anlamda değiştiren izler bıraktı. İletişim gücü yüksek, her şeyi inanarak yapma kabiliyetimiz var. DESİAD bu sinerji ile dokunduğu her yerde başarılı olmuştur ve olmaya da devam edecek. İlçe yapılanmaları, kurumsal kimlik gibi çalışmalarımız olacak. Ben Okan Konyalıoğlu Başkanımıza ve Yönetim Kurulu’na verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

KONYALIOĞLU’NA SÜRPRİZ

Görevi devreden Okan Konyalıoğlu’na bir de sürpriz yapıldı. Görev yaptığı dönemden fotoğraflarla süslenen slayt ve video kongreye katılanlar tarafından beğeniyle izlendi.

İŞTE BAŞKAN ŞENEL’İN A TAKIMI

DESİAD’ın yeni Başkanı İbrahim Şenel’in yönetim Kurulu’nda; İlker Başkaya, Bekir Serdar Mutlubaş, Süreyya Çalışkan, Mine İlhan Ekrem Ateş, Orçun Alptekin, Esra Kasapoğlu, Ünlü Levent Altuntaş, Nuri Turgut ve Osman Akça yer aldı. DESİAD Denetim Kurulu’nda; İzzet Özer, Mehmet Cillov ve Bilal Demir, DESİAD Haysiyet Divanı’nda ise Gültekin Okay Salgar, Mehmet Salih Başöz ve Ahmet Yavuzçehre görev aldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER