Dev kadro ile Pamukkale daha temiz

İlçenin temizliği için mesai gözetmeden çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekibinde yer alan dev temizlik kadrosuyla bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Belediye olarak, temizlik bizim vazgeçilmezimiz ve en önemli görevimiz. İşimizi layıkıyla yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Dev kadro ile Pamukkale daha temiz

‘Daha temiz bir Pamukkale için’ sloganıyla ilçenin 61 mahallesinde aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Pamukkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 7 gün 24 saat, mesai kavramı olmaksızın çalışmalarına devam ediyor. Uzman personel kadrosu ve dev filosu ile her geçen gün bir üst noktayı hedefleyerek çalışan temizlik ekipleri, ilçenin daha temiz sokak ve caddelere kavuşması için var gücüyle çalışıyor. 240 personeli ile faaliyet gösteren profesyonel temizlik kadrosu, sahada bulunan 50 ekibi ile istek ve taleplere de hızlıca cevap veriyor. Pamukkaleli vatandaşlar, 444 9 220 telefon numarasından, Temizlik işleri Müdürlüğü’nün vermiş olduğu tüm hizmetlerle ilgili taleplerini iletebiliyor.

“DAHA TEMİZ BİR PAMUKKALE EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ”

İlçenin dev temizlik kadrosuyla bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Avni Örki, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün belediyenin en önemli birimlerinden biri olduğunu ifade etti. Personele seslenen Başkan Örki, “Sizler bayram, seyran, tatil dinlemeksizin 7 gün 24 saat anlayışıyla ilçemizin pırıl pırıl olması için gayret ediyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. Sizlerin bu gayretinin farkındayız. Sizlerin bu gayretli çalışmaları sayesinde de ilçemiz pırıl pırıl” dedi.

“TEMİZLİK BİZİM VAZGEÇİLMEZİMİZ”

Temizlik personeline yapılan işin bir kamu hizmeti olduğunun unutulmaması gerektiğini hatırlatan Başkan Örki, araç ve gereçlerin doğru ve düzgün kullanılmasını ve en önemlisi de trafik kurallarına uyulmasını belirtti. Kurallara uymanın hem ilçe halkımızın güvenliği hem de çalışan personelin güvenliği için önemli olduğunu ifade eden Başkan Avni Örki, “Bu hizmeti yaparken dikkatli olalım. Ne kadar önemli bir iş içinde olduğumuzun da farkında olalım. Eğer sizler üzerinize yüklenmiş olduğunuz işi layıkıyla yerine getirmezseniz bu ilçe yaşanmaz haline gelir. Temizlik bizim vazgeçilmezimiz. Belediye olarak en önemli görevimiz. Her yerin tertemiz ve pırıl pırıl olmasını sizlerden istirham ediyorum. Sizlerle gerçekten gurur duyuyorum ve işinizi gayet güzel bir şekilde yaptığınızı görüyorum. Sizlerle birlikte tek amacımız Pamukkale’yi daha mutlu insanların yaşadığı bir ilçe haline getirmek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211