DEV PROJEDE İLK KAZMA VURULUYOR

DEV PROJEDE İLK KAZMA VURULUYOR

Denizli Büyükşehir Belediye BaşkanıOsman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında Üçgen Köprülü Kavşakları ilebirlikte hayata geçecek Zeybek Köprülü Kavşağı’na ilk kazma 25 Eylül Pazar Günüvurulacak.

Proje kapsamında bazı yolların 25 EylülPazar Günü sabahından itibaren trafiğe kapatılacağı ifade edilirken, çalışmalarkısa süre sonra ise Üçgen Köprülü Kavşakları’nda başlayacak.

Denizli Büyükşehir Belediye BaşkanıOsman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında Üçgen Köprülü Kavşakları ilebirlikte hayata geçecek Zeybek Köprülü Kavşağı’na ilk kazma, 25 Eylül Pazargünü vurulacak. Vatandaşların belirlenen alternatif güzergahları kullanmalarıistenirken, çalışmalar kısa süre sonra ise Üçgen Köprülü Kavşakları’nda başlayacak.Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 2016-2017 Eylem Planı ile açıklanan 121 DevProje tek tek hayata geçiyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediye BaşkanıOsman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Projenin en önemlileri arasında yer alan ÜçgenKöprülü Kavşakları ile birlikte hayata geçecek Zeybek Köprülü Kavşağı’na ilkkazma vurulacak. 

TRAFİK İŞARET VE LEVHALARINA DİKKAT


Çalışmaların ilk etapta 25 Eylül Pazar Günüsabahı Zeybek Köprülü Kavşağı’nda başlayacağı ifade edilirken; kısa süre sonraise Üçgen Köprülü Kavşakları’na kazma vurulacak. Zeybek Köprülü Kavşağı’nda başlanacakçalışmalarla birlikte herhangi bir olumsuzluğa neden olmamak için belirligüzergahlar trafiğe kapatılacak. Çalışma yapılacak yolların kapatılmasınınardından vatandaşların trafik işaret ve levhalarına dikkat ederek tespit edilengüzergahları kullanmaları istendi.

“TRAFİK SIKIŞIKLIĞI ORTADAN KALKACAK”

Denizli Büyükşehir Belediye BaşkanıOsman Zolan, 121 Dev Proje ile Denizli’nin çehresini değiştireceklerini, kentinbirçok sorununa da çare olacaklarını kaydetti. Üçgen Köprülü Kavşakları veZeybek Köprülü Kavşağının tamamlanmasıyla birlikte bölgedeki trafiksıkışıklığının tamamen ortadan kalkacağını ifade eden Başkan Zolan, “Projemiznedeniyle bazı yollarımız trafiğe kapanacak. Vatandaşlarımızdan isteğimiz busüreçte belirlenen alternatif yolları kullanmaları. Bizler de çalışmalarımızı enkısa sürede tamamlayıp projelerimizi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Denizlimizindaha güzel yarınlara ulaşması için hizmet destanlarımız devam edecek” diyekonuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER