DEVECİOĞLU BAŞKANLIK BAYRAĞINI DEVRALDI

DEVECİOĞLU BAŞKANLIK BAYRAĞINI DEVRALDI

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB)'nin, 6 Mayıs’ta yapılan genel kurul ve başkanlık seçimleri sonrası Birlik Başkanı seçilen Turgut Devecioğlu, görevi önceki Birlik Başkanı Musa Çelikkol'dan devraldı.
Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB)'nin, 6 Mayıs’ta yapılan genel kurul ve başkanlık seçimleri sonrası Birlik Başkanı seçilen Turgut Devecioğlu, görevi önceki Birlik Başkanı Musa Çelikkol'dan düzenlenen törenle devraldı. Devir teslim töreninde konuşan Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu, “Esnaf ve sanatkarlarımızla birlikte, Denizli menfaatleri hedefinde çıkmış olduğumuz bu yolda, camiamızı hizmetlerle bütünleştirmiş olacağız” dedi. Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine değinen Başkan Devecioğlu, “Bizim niyetimiz halis, inşallah Denizli esnaf ve sanatkarının güçlü sesinin çıkması için el birliğiyle, yönetim, denetim, disiplin kurulu üyelerimiz ve tüm oda başkanlarımızla birlikte hizmet edeceğiz. Şunu da ifade etmek isterim ki birliğimize bağlı 67 oda başkanımız bizim yönetim kurulu üyemizdir. Biz, her odamızın ve her esnafımızın hizmetine talip olduk. Rabbim bizi bu göreve layık gördü. Birliğimizin çatısı altındaki odalarımızla birlikte hayırlı hizmetler vereceğiz” diye konuştu. 

Görevi devreden Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin önceki Başkanı Musa Çelikkol, Başkan Devecioğlu ve yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun temennilerini iletti. Devir teslim törenine birliğin yönetim kurulu üyesi başkanlar ve birliği bağlı oda başkanları, yöneticileri ve çok sayıda esnaf ve sanatkar katıldı.

 

MUHAMMET KARAÇAY - MEHMET ÜNLER

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER