Devecioğlu’na Kocabaş’ta sevgi seli

Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Kocabaş Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında hemşehrileriyle buluştu. Vatandaşların bağrına bastığı Devecioğlu, “Sizlerin büyük destekleriyle Honazımızın, milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Devecioğlu’na Kocabaş’ta sevgi seli

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, AK Parti Honaz İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu, Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin Honaz İlçesi’nin Kocabaş Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftarda Başkan OZolan ve Devecioğlu, mahalle sakinlerini tek tek selamlayarak Ramazanları’nı tebrik etti. Hemşehrileriyle aynı sofrada buluşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Devecioğlu, “Allahım bu güzelliklerimizi arttırarak sürdürsün. Ramazan Ayımızın bereketi ve güzelliği daim olsun. Allahım birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu.

“SİZLERİN HİZMETİNDEYİZ, HİZMETKARIYIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile 5 yıldır uyumla çalıştıklarını pek çok önemli hizmetlere imza attıklarını kaydeden Devecioğlu, şöyle konuştu: “Her zaman olduğu gibi yine bizleri yalnız bırakmadınız. 5 yıldan bu yana Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile beraber Kocabaş Mahallemize, Honazımızın bütün mahallelerinde olduğu gibi hizmet ediyoruz. Sizlerin hizmetindeyiz, hizmetkarıyız" dedi. 2 Haziran'da yeniden seçilmesi halinde aynı heyecan ve anlayışla çalışmalara devam edeceklerini belirten Devecioğlu, “İnşallah 2 Haziran’da Cenab-ı Allah yeniden sizlere hizmet etme fırsatı verirse milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.”

“HİZMET DESTANLARIMIZ DEVAM ETSİN”

Bugüne dek Turgut Devecioğlu ile birlikte pek çok önemli hizmeti gerçekleştirdiklerinin altını çizen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sorunları çözdüklerini kaydetti. Başkan Zolan, “İnşallah Denizlimizin yarını daha güzel olacak. 5 yıldır Honazımıza, Kocabaşımıza Turgut Devecioğlu Başkanımızla birlikte hizmet ederek bugünlere geldik. Birçok sorunları çözdük, daha yapacak çok işimiz var. İnşallah hizmet destanlarımız hem Honazımızda hem Denizlimizde devam etsin” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER