Devecioğlu’ndan iftara davet

Bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi vesilesiyle dayanışmanın, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin Honaz’da bir kez daha yaşanacağını söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, “Kadir Gecemizi idrak edeceğimiz bu cuma akşamı kuracağımız iftar soframıza tüm hemşehrilerimizi bekliyorum” dedi.

Devecioğlu’ndan iftara davet

Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ne bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu hep beraber yaşadıklarını söyledi. Kadir Gecesi’nde (31 Mayıs 2019 Cuma) Afşinbey Mahallesi'ndeki Honaz İlçe Otogarı önünde düzenleyecekleri iftara tüm hemşehrilerini davet eden Devecioğlu, “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemizi idrak edeceğimiz bu mübarek günde, tüm hemşehrilerimi kuracağımız iftar soframıza bekliyorum. 11 ayın sultanı Ramazan Ayımızı bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir Gecemiz ile uğurluyoruz. Kadir Gecemiz Honazımıza, Denizlimize, ülkemize ve tüm İslam alemine güzellikler ve huzur getirsin. Bu güzel akşamda çok kıymetli hemşehrilerimiz ile aynı sofrada buluşmaktan büyük bir mutluluk duyacağız" dedi.

“KADİR GECESİ’NİN BEREKETİNİ PAYLAŞALIM”

Kadir Gecesi vesilesiyle tüm hemşehrileriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacaklarını kaydeden Devecioğlu, "Honazımızın, Denizlimizin ve ülkemizin yarınları inşallah birlik, beraberlik ve kardeşlik ülküsü içerisinde var olacak. Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Sofralarımızdan bereket, camilerimizden ezan sesi eksik olmasın. Tüm hemşehrilerimizi bu güzel gönül soframıza bekliyoruz. Kadir Gecesi’nin bereketini hep birlikte paylaşalım" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER