Devlet bankasını Cumhurbaşkanı’na şikayet eden işadamı adalet arıyor

Denizlili işadamı İbrahim Erkarslan, kendisini maddi olarak yok etme aşamasına getiren bir bankanın hukuksuz uygulamalarına karşı, var olma mücadelesi verdiği ve kendisine karşı yapılan usulsüzlükleri ispat etmeye çalıştığı iddiasıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde (DGC) basın açıklaması düzenledi. Sesini yetkililere duyurmaya çalışan Erkarslan; “Ben sadece adalet istiyorum” dedi.

Devlet bankasını Cumhurbaşkanı’na şikayet eden işadamı adalet arıyor

Pamukkale Güvenlik sahibi Denizlili İşadamı İbrahim Erkarslan, kendisini maddi olarak yok etme aşamasına getiren bir bankanın hukuksuz uygulamalarına karşı, var olma mücadelesi verdiği ve kendisine karşı yapılan usulsüzlükleri ispat etmeye çalıştığı iddiasıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde (DGC) basın açıklaması düzenledi.

Konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bankayı şikayet eden Erkarslan yetkililere seslenerek; “Mahkemeler önündeki hak arayış mücadelem 7 yıldır devam etmekte ancak artık dayanacak gücüm kalmadığı için kamuoyunun vicdanına sunuyorum. Allah katındaki adaletin tecelli edeceğinden şüphem yoktur. Ancak bu dünya da dayanacak gücümüz kalmamıştır. Zira hak arama mücadelemizi maddi anlamda büyük bir güce sahip bir devlet bankasına karşı sürdürmekteyim. 7 yıldır bir şekilde bu mücadeleyi devam ettirdim. Birçok lehime karar aldım ama banka biri bitince diğerini açıyor, takip etmekte zorlanıyorum. Banka da bunu bilerek süreleri kaçırmam için kasıtlı yapmakta. Şu an 11 adet icra dosyam olduğunu düşünüyorum, zira kapanan dosyalarım nedense tekrar açılıyor. Ben sadece adalet istiyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER