DEVLET OĞLUMA BAKMIYOR DEDİ, CANINA KIYMAK İSTEDİ

DEVLET OĞLUMA BAKMIYOR DEDİ, CANINA KIYMAK İSTEDİ

Denizli’de 23 yaşındaki madde bağımlısı oğlu U.K’yi tümçabalarına rağmen tedavi ettiremeyen baba Z.K, dün akşam saatlerinde cinnetgeçirdi, çatıya çıkarak canına kıymak istedi.

Hacıkaplanlar Mahallesi’ndeki evinin çatısına çıkan babaZ.K, kendisini aşağıya atmak istedi. Durumu fark eden vatandaşlar hemen polisehaber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri babaZ.K’yi ikna edip aşağı indirmek için uzun süre çabaladı.

Yaklaşık olarak bir saat süren çalışmanın ardından kendisiile konuşmak için yanına giden polisler baba Z.K’nın bir anlık dalgınlığındanfaydalandı ve kendisini atmak istediği yerden çekti aldı. Polisler tarafındanaşağıya indirilen baba Z.K,”Oğlumu zaptedemiyorum. Kendisine ve çevresineherkese zarar veriyor. Ne yaptıysam olmadı. Devlet oğluma ve bize sahipçıkmıyor”diye konuştu.

Madde bağımlısı olduğu iddia edilen genç U.K, geçtiğimizyılın Ocak ayında Atatürk Parkı’nın karşısında bulunan bir İş Merkezi’nin enüst katına elinde bir silahla çıkmış ve çevreye dehşet saçmıştı. Yine o sıradaolay yerine gelen baba Z.K, baygınlık geçirmiş, madde bağımlısı olduğu önesürülen oğlu için yine devletten sahip çıkmasını istemişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER