Dezenfektandan çok daha fazlası

Ürün tanıtımı için Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması düzenleyen Ar-Dez Sniper Denizli Bayisi Sevil Güngör, “Ar-Pez Sniper sizin yemek yediğiniz sırada bile kullanılabilir. Deriye yüzde 100 zararsız bir üründür. Yanık tedavisinde, ameliyat izlerinde, egzama vb. deri hastalıklarında kullanılabilir. 182 adet bakteriyi yok etme özelliğine sahiptir. Ayrıca kokusuzdur” dedi.

Dezenfektandan çok daha fazlası

Korona virüs salgını sonrasında dezenfektan maddelere talep oldukça arttı. Vatandaşların yaşamının bir parçası haline gelen dezenfektan ürünleri, her yerde satılmaya başladı. Ar-Dez Sniper Denizli Bayisi Sevil Güngör, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklamasında bulunarak yeni nesil dezenfektanlarını tanıttı. İlk olarak bayilik edinme hikâyesini anlatan Güngör, “Normalde sigortacı olarak çalışıyordum ve bu tür konulardan anlamayan biriydim. Bir tanıdığım vasıtası ile Ar-Dez Sniper ile tanıştım ve bana bayilik almam önerildi. Ancak önce kabul etmedim, ardından aile üyelerimin yaşadığı sağlık sorunları gündeme geldiğinde Ar-Dez Sniper kullanmam önerildi. Kullandığımda ürünün gerçekten de iyi geldiğini fark ettim” dedi.

“182 BAKTERİYİ ÖLDÜRÜYOR"

Vatandaşların özellikle pandemi döneminde dezenfektan kullanımının arttığını belirten Güngör; “Ürünün bayiliğini 4 sene önce aldım. İlk olarak çokça araştırmanın ardından bu işe başladım. Ar-Dez Sniper benim hayatımın her alanında kullandığım bir ürün. Korona döneminde zaman zaman dezenfeksiyon işlemleri yapılıyor. Ancak bu işlemler 100 litre suya 1 litre dezenfektanı karıştırarak yapılıyor. Dolayısıyla ürünün etken maddesi zaten azken daha da azalmış oluyor. Ancak Ar-Pez Sniper konsantre haline getirilmiş yapısı ile sizlere sunuluyor. Diğer dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılan ürünler yanıcı yakıcı ve çürütücü etkiye sahiptir. Ancak Ar-Pez Sniper sizin yemek yediğiniz sırada bile kullanılabilir. Deriye yüzde 100 zararsız bir üründür. Yanık tedavisinde, ameliyat izlerinde, egzama vb. deri hastalıklarında kullanılabilir. 182 adet bakteriyi yok etme özelliğine sahiptir. Ayrıca kokusuzdur. Bulunduğunuz ortamda kötü kokuyu gidermek için bile kullanabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER