DGC ile Enerya’nın eğitim atağı devam ediyor

Türkiye enerji pazarının önde gelen oyuncuları arasında yer alan Enerya’nın katkılarıyla, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) tarafından düzenlenen “Erol Özbal Basın Enstitüsü Dijital Dünya Haberciliği” eğitim programı Ocak Ayı’nda da yeni başlıklarla devam ediyor.

DGC ile Enerya’nın eğitim atağı devam ediyor

Enerya’nın katkılarıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin (DGC) düzenlediği “Erol Özbal Basın Enstitüsü Dijital Dünya Haberciliği” eğitim programı başladı. Online olarak her hafta Cuma günleri düzenlenen eğitimlerde, katılımcılar dijital mecralarda gazetecilikle ilgili farklı konuları alanında uzman isimlerin anlatımıyla dinleme fırsatı bulacak. Daha önce Aralık 2018 ve Mart 2019 tarihleri arasında 12 konuşmacının katılımıyla gerçekleşen eğitimlere bu yıl da ilginin yüksek olması bekleniyor.

OCAK AYI BAŞLIKLARI AÇIKLANDI

Eğitim programı kapsamında 15 Ocak’ta Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan “Basın Suçları”, 22 Ocak tarihinde Yeni Asır Haberler Müdürü Tevfik Tortamış “Haber Yazım Hataları” ve 29 Ocak tarihinde de İnternet G. Federasyonu Başkanı Mesut Demir “İnternet Medyası Yapısı” konularında katılımcıları bilgilendirecek. Saat 19.00-20.00 saatleri arasında düzenlenen eğitimler, mayıs ayına kadar devam edecek ve katılan tüm üyelere sertifika verilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER