DGC’de görev dağılımı yapıldı

Şubat Ayı’nın ilk günü yapılan olağan genel kurulda başkanlık bayrağını devralan Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Muhammet Karaçay’ın yönetimi şekillendi. Karaçay başkanlığında oluşan yeni yönetimde; Hacı Selamoğlu ve Mesut Güler, başkan yardımcılığına seçildi.

DGC’de görev dağılımı yapıldı

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde (DGC) 1 Şubat Cumartesi Günü olağan genel kurul heyecanı yaşanmıştı. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda yapılan ve 3 adayın yarıştığı seçimde; Muhammet Karaçay, başkanlık bayrağını devralan isim olmuştu.

Karaçay başkanlığında oluşan yeni yönetim, ilk toplantısını yaptı ve görev dağılımını gerçekleştirdi. DGC’nin yeni yönetiminde Hacı Selamoğlu ve Mesut Güler, başkan yardımcılığına seçildi. Ayhan Çimendağ Genel Sekterer olurken, Metin Akman ise saymanlığa getirildi. Ramazan Çetin, Serap Özdemir Sofulu, Sevim Say ve Sırrı Doğan ise üye olarak seçildi. Basın Merkezi’nde yapılan görev dağılımı sonrası açıklama yapan DGC Başkanı Muhammet Karaçay, seçim yarışının sonunda kaybedenin olmadığının altını çizdi. Karaçay; “Hepimiz çıtayı bir tık daha yukarıya taşımak için buradayız. Ortak akıl ile DGC’yi yöneteceğiz. Elbirliği ile mesleğimizi daha iyi bir yerlere getireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER