DGC’den BİK Müdürü Yürekli’ye ziyaret

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Osman Nuri Boyacı ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu Basın İlan Kurumu (BİK) İl Müdürlüğü’nden Denizli’ye atanan Murat Yürekli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DGC’den BİK Müdürü Yürekli’ye ziyaret

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Osman Nuri Boyacı ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Basın İlan Kurumu (BİK) İl Müdürlüğü’ne atanan Murat Yürekli’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, Müdür Yürekli’ye Denizli basını hakkında bilgi verdi. Başkan Boyacı, “İlimize atanan Murat Yürekli Müdürümüze görevinde başarılar diliyorum. DGC olarak Denizli basının genel manada güçlenmesi konusunda kendisiyle her zaman işbirliği içerisinde olacağız” dedi.

“DENİZLİ’DE HARİKA BİR CAMİA İLE KARŞILAŞTIM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BİK Müdürü Murat Yürekli, Başkan Boyacı ve yönetimine teşekkür etti. Denizli basının derli toplu olduğunu belirten Müdür Yürekli, “Anadolu'da yerel gazetelerde neredeyse birçok kentte çalışmış arkadaşınız, bir meslektaşınız olarak Denizli’ye geldikten sonra çok harika bir camia ile karşılaştım. İlçeleriyle, merkeziyle medya açısından dinamik ve derli toplu bir şehir" diye konuştu. Müdür Yürekli, Denizli’de BİK Müdürü olarak herkesle iletişimi en üst seviyede tutma gayretinde olacağının altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER