DGC’den Cahit Özkan'a ziyaret

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Muhammet Karaçay ve beraberindekiler, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın açmış olduğu iletişim ofisini ziyaret etti.

DGC’den Cahit Özkan'a ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekillerin seçim çevrelerinde bürolarda çalışması talimatı üzerine AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, kentte çalışmalarını yürüteceği ve vatandaşlarla bir arada olacağı iletişim ofisi açtı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkan Muhammet Karaçay ve DGC yönetimi,  Özkan’ın açmış olduğu iletişim ofisini ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Karaçay; “Ofisiniz hayırlı olsun. Burada güzel çalışmalar yapılmasını umuyoruz. Çok güzel bir çalışma olmuş. Yerelde ki sorunların buralarda çözülmesi doğru olacaktır” şeklinde konuştu.

“SİYASET, MİLLET VE DEVLETİN GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURMA ADETİDİR"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan; “Siyaset, millet ve devletin gönül köprüsü kurma adetidir. Vatandaşlarımızla buralarda buluşup önemli kararlar alacağız. Cumhurbaşkanımız 2018 yılında değişen sosyolojik boyut sebebiyle milletvekillerine iletişim çalışma ofisi açılması talimatı verdi. Salgında bu ortamı gerekli kıldı ” ifadelerini kullandı.

“2021 YILI YOĞUN ÇALIŞMALARA GEBE"

2021 yılında büyük reformların bizi beklediğini belirten AK Parti Denizli Milletvekili Sahin Tin; “Cahit başkanımıza ofisi hayırlı olsun. Teşkilatımıza hayırlı olsun. 2021 yılı yoğun çalışmalara gebe. Büyük reformlar bizi bekliyor. İnternet medyası ile ilgili çalışmalar yapılacak. Daha ileriye gideceğiz” dedi.

“BURASI DENİZLİLİLERİN BİR BULUŞMA NOKTASI"

Denizli için doğru kararların bu ofislerde verileceğini belirten AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök; “Cumhurbaşkanımızın talimatı ile ofisler açılıyor. Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel işlere imza atılacak. Burası Denizlilerin bir buluşma noktası” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER