DGC'den çirkin şantaja kınama!

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Karaçay, Denizliekspres İnternet Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Kadriye Sözeri’ye yapılan çirkin şantajı kınadı.

DGC'den çirkin şantaja kınama!

Ülkemizde yazdıkları haberler nedeniyle gazetecileri susturmak için “Elimizde ahlaksız fotoğrafların var” denilerek tehdit ve şantaj edilmesi karşısında, yetkili mercilerimiz harekete geçmeli ve soruşturma hızlı bir şekilde yapılmalıdır.
Gazeteciler, doğruluğuna inanmadığı ve aldığı istihbaratla ilgili taraflarında görüşlerini habere yansıtmaktadır. Meslektaşımız Kadriye Sözeri, Denizli halkına tarafsız haber verme peşinde olan meslektaşımızdır. Yapılan bu çirkin şantaj için Denizli Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştur. Geç gelen adaletin meslektaşımıza, doğru ve dürüst haber vermek isteyen meslektaşlarımızın çalışma şevklerini kırarken, şantaj yapanları cesaretlendirecektir. DGC üyesi Denizliekspres İnternet Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Kadriye Sözeri’ye şantaj yapanların bir an önce yakalanarak, hakim karşısına çıkartılmasına arzuluyoruz.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211