DİKAB'DAN ÖZTÜRK'E ZİYARET

DİKAB'DAN ÖZTÜRK'E ZİYARET

Denizli İş Kadınları Birliği Derneği (DİKAB), Denizli’nin ilk kadın İl Sağlık Müdürü olarak atanan, aynı zamanda DİKAB üyesi olan Uz. Dr. Berna Öztürk’ü ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürü olarak atanan ve Denizli’nin ilk kadın Sağlık Müdürü olan Uz. Dr. Berna Öztürk’e kendisinin de üyesi olduğu Denizli İş Kadınları Birliği Derneği (DİKAB) tarafından ziyaret edildi. Ziyarete Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Eşi Ayşen Zeybekci, DİKAB Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Ök ve üyeler katıldı. DİKAB Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Ök, hem bir hekim hem de bir idareci olarak uzun yıllardır Denizli’de görev yapan ve güzel hizmetler sunan, son olarak da Denizli’nin ilk kadın İl Sağlık Müdürü olan Uz. Dr. Berna Öztürk’ü tebrik ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Sağlık Müdürü Berna Öztürk de DİKAB Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Ök ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, Denizli’nin girişimci ruhlu kadınlarının gerek kamu da gerekse özel sektörde aktif yer aldığını ve güzel işler ortaya koyduklarını söyledi. Öztürk, “Verilen bu görevi de layığıyla yerine getirmek ve sağlıkta Denizli’nin örnek projeleriyle konuşulmasını sağlamak için ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız” dedi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211