DİKAB’IN EĞİTİME DESTEK KAHVALTISI CUMA GÜNÜ

Denizli İş Kadınları Birliği’nin (DİKAB), üniversitede eğitim gören başarılı kız öğrenciler yararına her yıl düzenlediği ve geleneksel hale gelen kahvaltı etkinliğinin 3’üncüsü 23 Kasım Cuma günü Yenişehir Koşu Yolu üzerindeki La Riva Cafe’de gerçekleştirilecek. DİKAB Yönetimi; Cuma günü saat; 10.00 ile 13.00 arasında yapılacak olan etkinliğe Denizlili tüm iş kadınlarını davet etti.

DİKAB’IN EĞİTİME DESTEK KAHVALTISI CUMA GÜNÜ

Denizli İş Kadınları Birliği’nin (DİKAB), üniversitede eğitim gören başarılı kız öğrenciler yararına her yıl düzenlediği ve geleneksel hale gelen kahvaltı etkinliğinin 3’üncüsü 23 Kasım Cuma günü Yenişehir Koşu Yolu üzerindeki La Riva Cafe’de gerçekleştirilecek. DİKAB Yönetimi; Cuma günü saat; 10.00 ile 13.00 arasında yapılacak olan etkinliğe Denizlili tüm iş kadınlarını davet etti. Bu etkinlikten elde edilen gelir ve bağışlarla geçtiğimiz yıllarda 10’un üzerinde kız öğrenciye burs imkanı sağlayan DİKAB, bu yıl burs alan öğrenci sayısını daha da artırmayı hedefliyor.

“Bugünün gençleri yarının iş kadınları” parolası ile yola çıkan Denizli İş Kadınları Birliği (DİKAB), üniversitede eğitim gören Denizlili başarılı kız öğrenciler yararına kahvaltı düzenliyor. Geleneksel hale dönüştürülen ve bu yıl üçüncüsü La Riva Cafe’de düzenlenecek olan etkinlikte; DİKAB Başkanı ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök de hazır bulunacak. Son Ekonomi Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili Nihat Zeybekci’nin eşi DİKAB Asbaşkanı Ayşen Zeybekci, Genel Sekreter Semra Akça Acar ve DİKAB Yönetimi Kurulu üyelerinin de iştirak edeceği kahvaltıya; Denizli protokolü ve Denizlili İş Kadınlarının da yoğun olarak katılması bekleniyor.

“BAŞARILI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KIZLARA BURS FIRSATI”

DİKAB’tan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Bugünün genç kızları, yarının iş kadınları, temasıyla yola çıktığımız etkinliğimizin üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıllarda 10’un üzerinde başarılı üniversiteli kızımıza burs imkanı sağlamıştık. Bu sene yine aynı şekilde desteklerimize devam ediyoruz. Her sene destekçi sayımız artıyor. Buna bağlı olarak da bursiyer sayımız da artıyor. Burs verdiğimiz öğrencileri özenle seçiyoruz. Not ortalaması 2,5 ve üzeri olan öğrencileri ve en başarılı olanları tercih ediyoruz. Bizim imkan sağladığımız burs rakamları diğer burslara göre farklı. Bu nedenle verilen bursun değmesini istiyoruz. Bunu hak etmeleri, derslerine çalışmaları ve başarılı olmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu yönde de onları teşvik ediyoruz. Biz burs verdiğimiz öğrenciler ve birlik üyelerimizle bir aile gibiyiz. Tüm üyelerimiz, iş kadınları ve destekçilerimizi 23 Kasım Cuma günü La Riva Cafe’de gerçekleştireceğimiz kahvaltı etkinliğimize davet ediyoruz” denildi. 

Öte yandan etkinlikte katılan yeni üyelere de üyelik beratı verilecek.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER