DİMSİAD’dan Başkan Erdoğan’a ziyaret

Denizli İnşaat Malzeme Satıcıları İş Adamları Derneği Başkanı Hüseyin Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti.

DİMSİAD’dan Başkan Erdoğan’a ziyaret

Denizli İnşaat Malzeme Satıcıları İş Adamları Derneği (DİMSİAD) Başkanı Hüseyin Çetinkaya, Başkan Yardımcıları; Murat Tuncer ve Raşit Özdemir, Mali İşler Komisyon Başkanı Ömer Kantar, Basın Ve Yayın Komisyonu Başkanı Güneş Akgün ile Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çetin, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan DİMSİAD Başkanı Çetinkaya, “Denizli ve ilçelerinde inşaat malzeme satışı yapan 4 bin civarında iş yeri faaliyet göstermektedir. İnşaat sektörüne en önemli hizmeti sunan bu iş yerlerimizin çözülmesi geren sorunlarını biliyoruz” dedi. DİMSİAD Başkanı Çetinkaya, dernek olarak bugüne kadar yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Erdoğan’a bilgiler aktardı.

“DİMSİAD’IN GERÇEKLEŞTİRECEĞİ PROJELERDE YANINDA OLACAĞIZ"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DTO Başkanı Erdoğan, DİMSİAD’ın kendileri için çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade etti. Ayrıca DİMSİAD üyelerinin genel ekseriyetle zaten ticaret odası üyesi olduklarını belirten Başkan Erdoğan, DİMSİAD yönetim kurulu ve üyelerinin tüm toplantılarını ve her türlü çalışmalarını Ticaret Odası bünyesinde bulunan salonlardan hizmet alabileceklerini söyledi. Kapılarının sonuna kadar kendilerine açık olduğunu belirten Başkan Erdoğan, DİMSİAD’ın gerçekleştireceği projelerde ve çalışmalarda her zaman yanında olacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER