Doğan; “Anadolu insanı tarih yazmasını bilir”

Çanakkale Zaferi’nin 104’üncüyıldönümü nedeniyle kenttin değişik yerlerinde düzenlenen etkinliklere katılan Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan,“Anadolu insanı tarih yazmasını bilir, gerekirse kanıyla. Ulu Önder Atatürk ve kahraman Türk askeri 104 yıl önce bunu Çanakkale’de göstermiştir” dedi.

Doğan; “Anadolu insanı tarih yazmasını bilir”

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan,Çanakkale Zaferi’nin 104’üncüyıldönümü nedeniyle kenttin değişik yerlerinde düzenlenen etkinliklere katıldı. Şehitlik’teki Anma Töreninde İlçe Başkanı Tolga Varlıker ile birlikte şehitlerin mezarlarına karanfil bırakan Doğan, İlbade’de düzenlenen hayır yemeğini de es geçmedi. Şehitler için mevlit okutulan etkinliğe CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ile birlikte katılan Doğan, geleneksel hale gelen hayır yemeğinde emeği geçenlere teşekkür etti. Doğan “ Anadolu insanı tarih yazmasını bilir, gerekirse kanıyla. Ulu Önder Atatürk ve kahraman Türk askeri 104 yıl önce bunu Çanakkale’de göstermiştir” dedi.

DOĞAN’DAN ‘İSRAF BELEDİYECİLİĞİNİN SON BULACAĞI’ SÖZÜ

Etkinliklerin ardından Sevindik ve KumkısıkMahalleleri’ndehalk ile buluşan Doğan, vatandaşlara projelerinden bahsetti ve destek istedi. Yoğun katılımın olduğu etkinliklerde vatandaşların dertlerine derman olacak projelerini anlatan Doğan, israf belediyeciliğinin son bulacağına söz verdi.Hizmette mahalle ayrımcılığının son bulacağını da belirten Doğan, “Bu mahalleleri oy deposu olarak görenler, seçimden seçime ziyaret ederek, oyunuzu istiyorlar. Sonra 5 yıl boyunca yüzünü bile kimse görmüyor. Buna son vermenin zamanı geldi. Kenti sizinle birlikte yöneteceğiz. Yatırımlarımıza birlikte karar vereceğiz. Bazı bölgelere israf derecesinde yatırım yaparken, diğer mahallelere bir çivi bile çakmayan yönetim anlayışı yerine, üreten, ortak akılla yönetilen bir belediyecilik anlayışı hakim olacak” diye konuştu. Sümer Mahallesi’nde seçim çalışmalarına devam eden Doğan, en kısa sürede temel belediyecilik hizmetlerinin sağlanacağına söz verdi. Doğan, ayrıca 24 saat hizmet verecek kreş ve semt polikliniği projelerini de en kısa sürede hayata geçireceklerini müjdeledi.

HATİCE DEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211