DP'DEN İYİ PARTİ'YE ZİYARET

DP'DEN İYİ PARTİ'YE ZİYARET

Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, İyi Parti İlçe başkanlarını ve yönetimlerini ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde destek vereceklerini açıkladı. 
Seçim sürecinde ortak hareket edeceklerini ifade eden İl Başkanı Çelik ve beraberindeki ilçe başkanları, Tavas, Acıpayam ve Serinhisar’ı ziyaret etti. İyi Parti İlçe başkanları ile görüşen Demokrat Partililer imza verdiklerini anlatarak Demokrat Partinin bu seçimde İyi Parti ile birlikte yürüyeceğini açıkladı.. 
Demokrat Parti Denizli İl başkanı Aşkın Çelik, “Cumhurbaşkanı seçim süreci ülkemiz için hayati önem taşımaktadır. Bu süreçte de Demokrat Parti olarak İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması için imza verdik partili arkadaşlarımız da imza vermeye devam ediyorlar. Ziyaretlerde ortak hareket etmenin önemine vurgu yaptık. Temaslarımız olumlu geçti. Rahmetli Şehit Başvekilimiz Adnan Menderesin söylediği gibi 24 Haziran akşamı Halkımız Yeter Söz Milletin Diyecektir. Milli İttifak İnşallah Başarıya Ulaşacaktır Allah Yar ve Yardımcımız Olsun.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER