DRT DENİZLİ TV VE DENİZLİ GAZETESİ'NE 5 ÖDÜL

DRT DENİZLİ TV VE DENİZLİ GAZETESİ'NE 5 ÖDÜL

Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kristal Horoz Basın Ödülleri Yarışması’nın sonuçlarını, Cemiyetin İlyas Haytan Toplantı Salonu’nda düzenlediği bir basın toplantısıyla açıkladı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kristal Horoz Basın Ödülleri Yarışması’nın sonuçları açıklandı. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nden 5 isim ödüle layık görüldü.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kristal Horoz Basın Ödülleri Yarışması’nın sonuçlarını, Cemiyetin İlyas Haytan Toplantı  Salonu’nda düzenlediği bir basın toplantısıyla açıkladı. DRT Denizli Haber Müdürü ve TV Programcısı Cansu Karacık TV Sunucusu dalında ikinci, TV Program dalında Gamze Şafak ve Cüneyt Öncel  “Cüneyt Öncel Zamanı” ile üçüncü olurken, Sayfa Düzeni dalında Denizli Gazetesi’nden yarışmaya katılan Ferhat Solkol ikinci seçildi. TV Görüntüsü dalında Doğan Akşit üçüncü oldu. Sedat Acar Teşvik Ödülü ise DRT Denizli’nin genç ve gelecek vadeden muhabiri Pınar Çankaya’ya verildi. 

“ÖDÜLLER, 24 TEMMUZ GAZETECİLER GÜNÜ’NDE VERİLECEK”
Toplantıda konuşan Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, 9 yıl aradan sonra ikinci kez Kristal Horoz Yarışması yaptıklarını belirtti. Başkan Boyacı, “Yarışmaya 67 eser katıldı.  11 dalda yarışma açtık. Radyo Dalında hiç başvuru olmadı. Ödüller, 24 Temmuz Gazeteciler Günü’nde verilecek.  Haber Dalı, Spor Haberi Dalı, Fotoğraf, Röportaj-Dizi Yazı, Sayfa Düzeni, TV Program, TV Sunucu, TV Görüntü, TV Haberi , Köşe Yazısı, Kemal Tartılacı Mesleğe Saygı Ödülü, Sedat Acar Teşvik Ödülü, Abdülgaffar Nemutlu Özel Ödül ve  Denizli Büyükşehir Belediyesi Özel Ödüllerimiz sahiplerini buldu. Gazeteciler zor şartlar altında haberler yapıyor.  Bu yarışmanın amacı genç kuşağı cesaretlendirmektir” dedi.

MUHAMMET KARAÇAY- DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER