DRT’den canlı yayınlanacak! DESİAD Anadolu 500’e girenleri ödüllendirecek

Denizli Sanayici ve İşadamları Derneği, Ekonomist Dergisi tarafından belirlenen Anadolu’nun en büyük 500 şirketi arasına giren 23 Denizlili firma için Anadolu 500 'Yereldeki Yüzümüz' adıyla plaket törenini salı günü saat 16.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştiriyor. Gazeteci, Televizyon Programcısı ve Ekonomist Cem Seymen de törenine katılarak, katılımcılara ‘Yeni Ekonomi Dinamikleri ve Sürdürülebilirlik’ konusunda seminer verecek. Tören ve seminer, DRT ekranlarından naklen yayınlanacak.

DRT’den canlı yayınlanacak! DESİAD Anadolu 500’e girenleri ödüllendirecek

Denizli Sanayici ve İşadamları Derneği (DESİAD), Ekonomist Dergisi tarafından belirlenen ‘Anadolu’nun en büyük 500 şirketi’ arasına giren 23 Denizlili firma için Merkezefendi Kültür Merkezi Servergazi Salonu’nda Anadolu 500 'Yereldeki Yüzümüz' adıyla plaket töreni organize etti.

Bu yıl 8'incisi yapılacak olan etkinlik, salı günü 16.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılacak. Plaket töreninde ayrıca Gazeteci, Televizyon Programcısı ve Ekonomist Cem Seymen de yer alacak.

Seymen, katılımcılara ‘Yeni Ekonomi Dinamikleri ve Sürdürülebilirlik’ konusunda seminer verecek.

Dernek tarafından yapılan ödül töreninin artık gelenekselleştiğinin altını çizen DESİAD Başkanı İbrahim Şenel, “Anadolu 500, artık DESİAD’ın gelenekselleşmiş bir aktivitesidir. Ekonomist Dergisi tarafından ilan edilen İstanbul, İzmir, Ankara dışında ciro büyüklüğü anlamında ilk 500’e giren sanayi ve ticari kuruluşların bir sıralaması oluyor. Bu sıralamaya giren Denizlili firmaların bir nevi hatırlanması, onore edilmesi, kamuoyuyla paylaşılması adına, öne çıkarılmaları adına yapmış olduğumuz bir etkinlik. Aslında yüzde 90-95’i de DESİAD’ın üyesi olan bu firmaları bir nevi onore etmek, bu listede olmayanlar için bir motivasyon oluşturmak amacını güdüyoruz. Bu etkinlikleri de sadece plaket töreni, ödül töreni halinde yapmak değil, ulusal bir ölçekte bilinen, tanınan bir ismi konuşmacı olarak davet ederek; bilgi paylaşımı, tecrübe paylaşımı yaparak böyle bir seromoniye dönüştürüyoruz. Bu yılki konuğumuz Cem Seymen. Biliyorsunuz gazeteci, araştırmacı ve çeşitli ekranlarda da bu konularda programlar yapan bir isim. Bu yıl biz Cem Seymen’i davet ettik, kendisi kırmadı ve o da katılıyor. Ben bütün dinleyenleri, izleyenleri, takip edenleri bu etkinliğe davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2022, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER