DSMMMO’da devir teslim töreni yapıldı

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda (DSMMMO) 25-26 Mayıs’ta gerçekleştirilen 23’üncü Olağan Seçimli Genel Kurul’da yeni başkan Birlik Dayanışma Grubu’ndan Adnan Selçuk olmuştu. Yeni Başkan Selçuk, DSMMMO’da düzenlenen törenle mevcut başkan Himmet Yavaş’tan görevi devraldı.

DSMMMO’da devir teslim töreni yapıldı

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda (DSMMMO) 25-26 Mayıs’ta 23’üncü Olağan Seçimli Genel Kurul gerçekleştirilmiş, Birlik Dayanışma Grubu’ndan Adnan Selçuk yeni başkan seçilmişti. Başkan Selçuk, DSMMMO’da düzenlenen törenle mevcut başkan Himmet Yavaş’tan görevi devraldı. Başkan Yavaş, Selçuk’a yeni görevinde başarılar dileyerek çiçek takdim etti. Eski Başkan Yavaş meslektaşlarına seslenerek; “Yeni yönetim sorunlarınızın farkında. Önemli olan bunların ne kadarı çözülebilecek. Yeni yönetim bu sorunları çözme gayretinde bulunurken, siz meslektaşlarımızın gayreti de çok önemli. Burada 7 kişinin elinden hiçbir şey gelmez. Ama sizlerle beraber olurlarsa; bizler birlikte olursak ses getirecek hareketlerde bulunabiliriz” ifadeleriyle birlik mesajı verdi.

“SORUNLARI BİLİYORUZ, ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ”

Törende konuşan yeni başkan Adnan Selçuk; “Gücümüzü odamızdan alarak meslektaşlarımıza hizmet etmek için yola çıktık. Bizler üyelerimize, mesleğimize, odamıza, hizmet etmek için bir büyük bir irade ortaya koyduk. Meslektaşlarımızın yaşadığı sorunların farkındayız. Çözüm konusunda da tüm meslektaşlarımızla ortak bir güç birliğini hedefleyen bir yaklaşım içerisindeyiz. Sorunlarımızın çokluğunu ve sıkıntılarını biliyoruz ve önümüzdeki günlerde oluşturacağımız ihtisas komisyonlarımızla birlikte bunlara çözüm noktasında faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Bin 238 üyemizin yanı sıra 150 civarında stajyer 2 bin civarında çalışanımız ile Ege Bölgesi’nin ikinci ve ülkemizin 12’nci büyük odasıyız. Bu kapsamda odamıza layık olabilmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Törenin sonunda seçimde Bağımsız Meslek Grubu’na başkanlık eden Ali Osman Horzum’a ise odaya sağladığı katkılardan dolayı Yeni Başkan Adnan Selçuk tarafından çiçek ve Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafının yer aldığı tablo takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER