DSMMMO’da yeni başkan; Adnan Selçuk

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (DSMMMO) 25-26 Mayıs’ta gerçekleştirdiği 23’üncü Olağan Seçimli Genel Kurulu’nun ardından yapılan toplantıda; yeni başkan Adnan Selçuk oldu.

DSMMMO’da yeni başkan; Adnan Selçuk

Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (DSMMMO), 25-26 Mayıs’ta 23’üncü Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda yapılan kongrede; 6 aday başkanlık için yarıştı, bin 239 üyeden 994’ü sandık başına gitti. 361 oy alan Ali Osman Horzum başkanlığındaki ‘Bağımsız Meslek Grubu’, seçimi kazanan taraf oldu. Birlik Dayanışma Grubu, 211 oyla ikinci, Meslekte Birlik Grubu 133 oyla üçüncü oldu. Meslekte Erdem Grubu 112, Değişim Grubu 101, Mesleki Çalışma Grubu ise 58 oy aldı. Seçim sonuçlarına göre; yönetim kurulunda; Bağımsız Meslek Grubu’ndan 3, Birlik Dayanışma Grubu’ndan 2, Meslekte Birlik Grubu’ndan 1 ve Meslekte Erdem Grubu’ndan 1 yönetim kurulu üye çıkardı. Genel Kurul’un ardından yapılan toplantıda; seçimi ikinci sırada tamamlayan ‘Birlik Dayanışma Grubu’ndan Adnan Selçuk, DSMMMO’nun yeni başkanı oldu.

“GÜÇ BİRLİĞİNİ HEDEFLEYEN BİR YAKLAŞIM SERGİLEYECEĞİZ”

Yeni Başkan Selçuk, DSMMMO’da basın toplantısı düzenleyerek yeni yönetimi tanıttı. Odada meslektaşlarına hizmet edecek nitelikli bir yapıyı oluşturduklarının altını çizen Başkan Selçuk, “Nitelikli hizmet etme iradesiyle ortaya çıkılan yeni dönemde, farklı gruplar arası ilişkilerde anlamsız çekişme ve tartışmalar yapmak yerine, yönetim olarak meslektaşlarımızın yaşadığı sorunların çözümünde ortak bir güç birliğini hedefleyen bir yaklaşım sergileyeceğiz. Grup değil, biz anlayışıyla tüm meslektaşlarımızı kucaklamak arzusuyla bir irade ortaya koyduk. bu anlamda bu ulvi sorumluluğu üstlenen başta, tüm ekip arkadaşlarımıza, bu grupların önceki dönemde görev üstlenmiş değerli yöneticilerine, sorumluluk üstlenmiş tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Genel Kurul’dan aldığımız güç, yetki ve sizlerin desteği ve tercihi doğrultusunda oluşan yeni bir kadro ve yeni bir anlayışla faaliyet dönemine bir an önce başlamak arzusundayız. Sorunlarımızın çokluğunu biliyoruz. Meslektaşlarımızın aidatlarıyla yürüttüğümüz faaliyetlerimizde, mali kaynakların kullanımında ve tüm çalışmalarımızda azami özen ve şeffaflık içinde olacağımızın da bilinmesini istiyoruz. Yeni hakların takipçisi olacağız. Bin 239 üyemizin yanı sıra 150’ye yakın stajyeri ve 5 bini bulan çalışanıyla birlikte Denizli’nin en büyük, Ege’nin İkinci, TÜRMOB’a bağlı Odalar içinde ilk on içinde olan odamızı tekrar birinci lige çıkarmak için çalışacağız” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM!

Başkan Selçuk’un yeni yönetiminde; Başkan Yardımcısı Meslekte Birlik Grubu‘ndan Hüseyin Bayramoğlu, Oda Sekreteri Birlik Dayanışma Grubu’ndan Mehmet Sarıgöl, Oda Saymanı Meslekte Erdem Grubu’ndan Hakan Cengiz olarak yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER