DSO, yılın ilk meclis toplantısını yeni binasında gerçekleştirdi

Uzun yıllardır Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda bir iş hanının iki katında hizmet veren Denizli Sanayi Odası’nın (DSO) 16 yıllık hayali gerçeğe dönüştü. DSO, 2022 yılının ilk toplantısı olan ocak ayı meclis toplantısını 2020’nin ekim ayında temeli atılan yeni hizmet binasında gerçekleştirdi.

DSO, yılın ilk meclis toplantısını yeni binasında gerçekleştirdi

Denizli Sanayi Odası (DSO), 16 yıllık hayalini gerçekleştirdi. Uzun yıllar Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda bir iş hanının iki katında hizmet veren DSO, 2022’in ilk toplantısı olan ocak ayı meclis toplantısını, 2020 yılının ekim ayında temeli atılan yeni hizmet binasında gerçekleştirdi.

2 bin 400 metrekare arsa üzerine 4 kat olarak inşa edilen hizmet binasında yapılan toplantı öncesinde açıklama yapan DSO Başkanı Müjdat Keçeci; “Bugün heyecanlı bir gün. Yalnız benim için değil, Denizli’deki Sanayi Odası Meclisi’nin bütün üyeleri için bu gerçekten önemli bir gün. Biz yılın ilk toplantısını özellikle yeni binamızda yapmak istedik. Dolasıyla geçen hafta içerisindeki bazı eksikliklerin bitmeyişi, kötü hava şartları bizi, bugüne getirdi. Bugün biz Denizli Sanayi Odası’nın yeni binasında yılın ilk toplantısını Denizli Sanayi Odası’nın meclis üyeleriyle birlikte yapacağız. Bu toplantımızın gerçekten çok büyük anlamı var. Yıllarca, sizin de bildiğiniz Denizli sanayisine yakışmayan o apartman iki dairesindeki yerleşik olmayı bıraktık. Çünkü Türkiye’nin beşinci sanayi kenti için yakışanı gerçekten böyle bir binaydı” dedi.

“BÜYÜK FEDAKARLIKLARLA BURAYA GETİRİLDİ"

Temsilin çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Keçeci, şöyle devam etti: “Dolayısıyla burada biz gelecek için, gelecek nesil, gelecek yıllardaki Denizli sanayisinin temsili için her türlü şartları düşünerekten modern ve akıllı bir bina yaptık. Ben bizim dönemimizde gerçekleştirilen bu bina için bütün Denizli Sanayi Odası’nın yönetim kuruluna ve meclis üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu bina, büyük fedakarlıklarla buraya getirildi. Dolayısıyla krizin en can aldığı noktalarda bu inşaatı bitirdik. Biz, işimizi planlamıştık, bütçelemiştik. Bu noktaya geldik. Bu noktadan sonra temennim o ki hem bu odada hizmet verecek insanlara ve bu insanların yapacağı hizmetlerden esinlenecek olan Denizli sanayisine gelecek için çok şeyler vermesini ve çok faydalı işler yapmasını diliyorum. Denizli’ye yakışan hizmetlerin bu binada başlamasını ve bu binada odaklanmasını diliyorum. Denizli sanayisi ve Denizli sanayicisine bu binanın hayır olmasını, hayırlı hizmetler getirmesini can-ı gönülden diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2022, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER