DSO’da KDV-ÖTV iadelerinde yaşanan sorunlar konuşuldu

Denizli Sanayi Odası bilgilendirme toplantıları kapsamında düzenlenen ve Gelir İdaresi Başkanlığı Vergi Kanunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Arabacı, KDV ÖTV Daire Başkanı Gökhan Özçubuk, ÖTV Grup Başkanı Ersin Saklar’ın konuşmacı olduğu toplantıda ‘KDV-ÖTV İadelerinde Yaşanan Sorunlar’ konuşuldu.

DSO’da KDV-ÖTV iadelerinde yaşanan sorunlar konuşuldu

Deniz Sanayi Odası M. Feridun Alpat konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, DSO Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu, DSO Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu, Denizli ihracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Denizli Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin, Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Adnan Selçuk ile Denizli Sanayi Odası üyeleri, mali müşavirler ve iş insanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, “Bu toplantıda işin uzmanlarından son uygulama ve mevzuatları dinleyeceğiz. KDV-ÖTV iadelerinde yaşanan sorunları konuşacağız. Siz katılımcılarımız huzurunda kendilerine teşekkür ediyorum. Herkes için verimli bir toplantı olmasını diliyorum.” dedi.

Gelir İdaresi Başkanlığı Vergi Kanunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Arabacı, "Denizli bizim için önemli bir kent. Çünkü Denizli’deki iş insanları ihracat yapıyor, ekonomiye ciddi katkı sağlıyor. Pandemi dolayısıyla bu tarz toplantılar yapamıyorduk, uzun aradan sonra Denizli’de ilk toplantımızı yapıyoruz. Sizlerin talep, istek ve sorunlarınızı dinlemek için buradayız." diye konuştu.

Gelir İdaresi Başkanlığı Vergi Kanunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Arabacı, KDV ÖTV Daire Başkanı Gökhan Özçubuk ve ÖTV Grup Başkanı Ersin Saklar, iş insanlarından gelen soruları yanıtlayıp, katılımcılardan gelen istek ve talepleri de dinleyip not aldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2022, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER