DSO’dan Vali Atik'e ‘Hoş geldin’ ziyareti

Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ve beraberindekiler, Denizli Valiliği görevine atanan Ali Fuat Atik’e, ‘Hoş geldin’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette; DSO Yönetimi, Vali Atik’e, ‘Denizli’nin Çözüm Bekleyen Sorunları İçin Öneriler’ dosyasını sundu.

DSO’dan Vali Atik'e ‘Hoş geldin’ ziyareti

Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ve beraberindeki Başkan Yardımcıları Okan Konyalıoğlu, Selim Kasapoğlu, DSO Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu ile DSO Genel Sekreteri Zeren Gerelioğlu, Denizli Valiliği görevine atanan Ali Fuat Atik’e makamında, “Hoş geldin” ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan ve Vali Atik’e görevinde başarı dileklerinde bulunan Başkan Keçeci, Denizli sanayisi hakkında bilgi vererek, DSO çalışmalarından bahsetti. Keçeci Başkanlığındaki DSO Yönetimi, Vali Atik’e, ‘Denizli’nin Çözüm Bekleyen Sorunları İçin Öneriler’ dosyasını sundu.

“GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM”

DSO tarafından hazırlanan ve Denizli sanayisinin 5 öncelikli problemini ve bu problemler için üretilen çözüm önerilerini ele alan dosyada Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ne doğalgaz bağlanması, Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, ihracat kenti Denizli’yi limana bağlayacak demiryolu projeleri, Denizli – Aydın otoyolu ve Bölgesel Teşvik Sistemi konuları yer aldı. Yaklaşık 1,5 saat görüşmenin ardından konularla ilgili daha detaylı bilgi talep eden Vali Atik, “Birlikte çalışarak Denizli için güzel işler başaracağımıza inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER