DTB, BAŞKAN TEFENLİLİ İLE 'YOLA DEVAM' DEDİ

DTB, BAŞKAN TEFENLİLİ İLE 'YOLA DEVAM' DEDİ

Denizli Ticaret Borsası, 1 Nisan Pazar Günü yapılan seçimlerin ardından; mevcut Başkan İbrahim Tefenlili ile ‘yola devam’ dedi.

Denizli Ticaret Borsası, 1 Nisan Pazar günü seçim heyecanı yaşandı. Tek liste ile gidilen seçimde; mevcut Başkan İbrahim tefenlili güven tazeleyerek; yeniden başkan oldu. Tüm üyelerin katılım gösterdiği seçimde; Borsa Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri oylamalarla belirlendi. Meclis Başkanlığı’na ise İbrahim Yayan seçildi. Seçim sonuçlarını değerlendiren Başkan Tefenlili; “bizi bu göreve tekrar layık gören tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Denizli Ticaret Borsası olarak şehrimizin, ülkemizin kalkınması için Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuzla birlikte var gücümüzle çalışacağız” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM!
Denizli Ticaret Borsası’nda yapılan seçimlerde, Meclis Başkanı İbrahim Yayan, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili olurken, Meclis Başkan Yardımcısı Yüksel Tanrıkulu, Yönetim Kurulu Üyeleri de Ayhan Sabanoğlu, Halil Pekdemir, Özay Tanrıverdi ve Cemal Kobaş olarak seçildi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER