DTO BAŞKANI ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerini ziyaret edip, işlerinin durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuyor.

DTO BAŞKANI ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, göreve geldiği günden bu yana üzerinde hassasiyetle durduğu yoğun temas trafiğini, neredeyse hiç ara vermeden devam ettiriyor. DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin ile birlikte bir dizi ziyarette bulunan Başkan Erdoğan, Bayramyeri'nde faaliyet gösteren iş yerlerinin sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya gelip, işleri ve ne durumda oldukları hakkında ilk ağızdan bilgi edindi. Esnafa seslenen Başkan Erdoğan, “Sizin için var olduğumuz bilinciyle, üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Doğruyu bulma ve hızla yapma hususunda, sizlerin görüşleri bizim için çok değerli. Ben ve arkadaşlarım, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz” dedi.Başkan Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Üyesi Gürcan Tekin'in çocukları Gürsel ve Görkem Tekin'le birlikte işlettiği Tarihi Bayramyeri Dönercisi’ni de ziyaret etti. Kısa bir süre önce Denizlililer’e kapılarını açan aile işletmesinin emekçilerine, işlerinde kolaylıklar ve helalinden bol kazançlar diledi.

MMO’NUN YÖNETİM KURULUNU KABUL ETTİ
DTO Başkanı Uğur Erdoğan, ziyaretine gelen DTO Meclis Üyesi Necmi Höke’yi, beraberindeki Makina Mühendisleri Odası (MMP) Denizli Şubesi Başkanı Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve şube çalışanlarıyla birlikte ağırladı. Faaliyetleri ve sektörlerine dair fikir alışverişinde bulundu.MMOŞube Başkanı Prof. Dr. Öztürk, Başkan Erdoğan’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirerek, kentin yararına her türlü işte iş birliğine hazır olduklarını belirtti.

DEGİAD’I AĞIRLADI
Başkan Erdoğan’ı ziyaret etmeye gelenler arasında, Eylül ayında seçimli genel kurul yapacak Denizli Genç İş Adamları Derneği (DEGİAD)'nin Genel Sekreteri Esra Kasapoğlu Ünlü, Dernek Saymanı Levent Altuntaş ile dernek yönetim kurulu üyelerinden Süleyman Şahan da vardı. Konuklarına nezaketlerinden dolayı teşekkür edenErdoğan, “Gençler, yarınlarımızdır. Sizlerin varlığı, bizlere güven veriyor. Her biriniz iyi donanımlı ve temsil kabiliyeti yüksek başarılı isimlersiniz. Sizleri çok daha iyi yerlerde görmek, en büyük temennimiz” diye konuştu.

ENVER YÖNETİMİYLE PROJE ÖNERİLERİNİ ELE ALDI
Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Denizli Şubesi Başkanı Mehmet Akgün ile yönetim kurulu üyelerini de kabul eden Başkan Erdoğan, konuklarıyla çalışmaları ve birlikte yürütmeyi önerdikleri projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193