DTO, BAŞKANLARI KONUK ETTİ

DTO, BAŞKANLARI KONUK ETTİ

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever'i konuk etti.

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever'i konuk etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Başkan Erdoğan’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Denizli Ticaret Odası, ilimizin en önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer almaktadır. Bu kurumun başında ise sizleri görmek bizleri sevindirmiştir.” diye konuştu. 

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve Çivril AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Celep’in hazır bulunduğu ziyarette ise konuşan Başkan Güven, Başkan Erdoğan’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak “Odada başarılı faaliyetlere imza atacağınıza inancım tamdır” dedi.

Başkan Uğur Erdoğan, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Denizli için ortak hareket etmenin önemli olduğunu, bu kapsamda belediyeler ile de ortak çalışmalar yürütmeye hazır olduklarını söyledi. Çivril Belediye Başkanı Güven ve beraberindekiler daha sonra Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER