DTO YİK Üyeleri’ni ziyaret etti

​​​​​​​ Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, odasının Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri’yle işletmelerinde bir araya gelmeye devam ediyor. Farklı sektörlerden isimlerle sanayi, ticaret, ihracat verileri ile pandemi sürecini değerlendiren Başkan Erdoğan; Denizli Ticaret Odası’ndaki faaliyetleri hakkında da ayrıntılı bilgilendiriyor.

DTO YİK Üyeleri’ni ziyaret etti

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, odasının Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri’yle işletmelerinde bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Erdoğan, güne DTO YİK Üyesi iş adamı Ceyhan Saldanlı'yı AYDEM'de ziyaret ederek başladı. AYDEM Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Saldanlı, Başkan Erdoğan ile ekibini, iş yerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirip beğeni ile takip ettiği çalışmalarından dolayı kutladı. Başkan Erdoğan ise, Denizli ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür ettiği iş insanı Saldanlı’nın şehirde çığır açan büyük projelerle hemşehrilerinin de ufkunu açtığını söyledi. Başkan Erdoğan, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada; “Denizli iş dünyamızın duayen isimlerinden olan değerli büyüğümüzün, sektörleri ve Denizli'mizle ilgili görüşlerini aldık; DTO'daki üyelerimize yönelik çalışmalarımızı anlatıp istişarede bulunduk. Değerli katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Turkuaz Tekstil'de DTO YİK Üyesi İlhan Yaşar'a ziyaret

Başkan Erdoğan daha sonra Turkuaz Tekstil'de DTO Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İlhan Yaşar'ı ziyaret ederek sektörleri, ihracat, sanayi ve ticari hayat ile DTO'daki faaliyetleri ve Denizli üzerine fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra da bir başka YİK Üyesi Karacan Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Nurettin Sert ile görüştü. Başkan Erdoğan’ı Denizli Karacan Kurs'taki ofisinde ağırlayan Sert, Denizli Ticaret Odası’nın son yıllarda ivmesiyle dikkat çeken, ilgi duyulan bir yer haline geldiğini belirterek, bir sıçrayış olarak nitelendirdiği bu kayda değer başarıdaki en büyük payın Başkan Erdoğan ile ekibine ait olduğunu kaydedip teşekkür etti. Kendilerinin de bu yolda Başkan Erdoğan ile ekibine dolayısıyla şehrin kalkınmışlığına katkılarının olması için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı. Başkan Erdoğan ise ziyaretiyle ilgili olarak “Denizlimiz için el birliğiyle en iyisini yapmanın mücadelesini veriyoruz. Denizli Ticaret Odamız tüm fertleriyle büyük bir aile ve biz hep birlikte iyi ve güçlü bir ekibiz. Şehrimizdeki özel eğitim yatırımları, özel okullar ve kurslar ile ilgili değerlendirmede bulunduk. İlgi ve nezaketinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

İnşaat sektörünü ele aldılar

Başkan Erdoğan programını, DTO YİK Üyesi Ulus İnşaat'ın sahibi İzzet Serhat Çatalbaş'ı iş yerinde ziyaret ederek tamamladı. Sektörleri, DTO'nun faaliyetleri ve projeleri üzerine koyu bir sohbetin olduğu görüşme, ziyaretin anısına çekilen güzel bir fotoğrafla son buldu.

“İlk kez biz böyle bir uygulamaya imza attık”

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Erdoğan, “Türkiye’de odalar arasında ilk kez biz böyle bir uygulamaya imza attık. Geride kalan sürece baktığımızda da ne derece etkili ve önemli olduğunu bir kez daha anladık. Şehrimizin alanlarında duayen, kendini ispatlamış ve mesleki tecrübeleriyle geniş kitlelere faydalı olabilecek düzeydeki birbirinden değerli isimleriyle hem Denizlimizi hem de odamızdaki faaliyetlerimizi değerlendiriyoruz. Onların fikirleri, önümüzü aydınlatıyor. Tecrübeleri bize yol gösteriyor. Görüşlerinden istifade ediyoruz. Her birine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER