DTO’DAN 10 BİN KİŞİLİK GELENEKSEL AŞURE HAYRI

Denizli Ticaret Odası’nın (DTO) Muharrem Ayı dolayısıyla geleneksel hale dönüştürdüğü Aşure Hayrı, bu yıl da gerçekleştirildi. Etkinlikte; vatandaşlara 10 bin kişilik aşure dağıtıldı.

DTO’DAN 10 BİN KİŞİLİK GELENEKSEL AŞURE HAYRI

Denizli Ticaret Odası’nın (DTO) Muharrem Ayı’nın gelişiyle birlikte geleneksel olarak düzenlediği Aşure Hayrı, bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Aşure hayrına; Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

DTO binası önünde oluşturulan stantlarda, vatandaşlara 10 bin kişilik aşure dağıtımı yapıldı.

“AŞURE BEREKETİNİ HALKIMIZLA PAYLAŞTIK”
Etkinlikte konuşan DTO Başkanı Uğur Erdoğan; “ Muharrem Ayı dolayısıyla düzenlediğimiz aşure hayrına yoğun katılım var. Bu da bizi oldukça memnun ediyor.

Aşure bereketini halkımızla paylaştık. Vatandaşlarımız ve dostlarımız bu etkinliğimize katılımları ile anlam kazandırdılar. Bir sivil toplum örgütü olarak her zaman olduğu gibi bundan böyle de halkımızın milli ve manevi değerlerinin yaşatılmasına katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER