DTO’nun Denizli İndirim Programı (DİP) büyük ilgi gördü

Denizli Ticaret Odası (DTO) tarafından başlatılan Denizli İndirim Programı (DİP), katılımcı firmalar ve sektörel dağılımını artırarak, hızla büyümeye devam ediyor.

DTO’nun Denizli İndirim Programı (DİP) büyük ilgi gördü

Denizli Ticaret Odası (DTO) tarafından haziranda başlatılan Denizli İndirim Programı (DİP), kısa zamanda büyük yol aldı. DTO üyelerine çeşitli oranlarda indirimler sağlayan program, firma sayısını artırarak yoluna devam ediyor. Aynı zamanda ticari hayata da önemli bir katkı sağlıyor. 10 ayrı hizmet kalemi ve 100 farklı adresle yola çıkılan DİP’te, Ağustos Ayı sonu itibariyle, 11 ayrı hizmet kalemi ile 126 adrese ulaşıldı. Kampanyaya, son olarak Denizli’nin önde gelen 3 otomotiv firması da katıldı. Firmalar, DTO üyelerine özel servis işlemlerinde yüzde 10-25 arasında değişen oranlarda indirim imkânı tanıyacak. Denizli İndirim Programı ile ilgili detaylı bilgilerin paylaşıldığı www.dip.dto.org.tr adresi, 27 bin 314 defa görüntülendi.

“PROGRAMIMIZA KATILANLAR, HER GEÇEN GÜN ARTIYOR”

DTO üyelerine özel indirim kampanyalarına olan ilginin artarak devam etmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Programımıza katılanlar, her geçen gün artıyor. Son olarak otomotiv sektörümüzden önemli firmalarımız da DİP’te yer almak istedi. Kendileriyle protokol yaptık. Üyelerimiz ile işletmelerimize, hayırlı ve uğurlu olsun. Denizli’nin önde gelen üç ayrı otomobil firması, farklı markaların servis işlemlerinde, DTO üyelerine yüzde 10-25 arasında değişen oranlarda indirim sağlayacak. Üyelerimizin de, programımıza yoğun ilgi gösterdiğini gözlemliyoruz. Program ile ilgili detaylı bilgilerin paylaşıldığı www.dip.dto.org.tr adresimiz, şimdiden 27 bin 314 defa görüntülendi. Bu ilgi, ne kadar doğru bir iş yaptığımızın da kanıtı niteliğinde. Programımıza dahil olan firmalarımız ile ilgisini esirgemeyen üyelerimize, teşekkür ediyorum. Kampanyamız burada kalmayacak; katılımı daha da artırarak sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER