'DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN…'

'DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN…'

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör, Afrin’e başlatılan Zeytin Dalı operasyonu’nda görev alan tüm askerlerimize Allah’tan güç-kuvvet vermesini isteyerek, “Dualarımız Türkiye ve Mehmetçiğimiz için.” Dedi.

Türkiye’nin aylardır bu teröristleri sınırımıza dikenlere karşı verdiği diplomasi mücadelesinin izlendiğini ancak lafın geçmediği yerde, Türk ordusunun güçlü ordusunun devreye girmek zorunda bırakıldığı söyleyen AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör; “Adeta Türkiye Afrin’e girilmesi için mecbur bırakıldı, tahrik edildi. Sonunda da kahraman Mehmetçiğimiz Afrin’e girerek, PKK ve YPG terörist yuvalarını darmadağın etmeye başladı. Allahım Türk Milletine ve Türk Askerine yardım etsin. Tüm dualarımız kahraman Mehmetçiğimiz için.”  dedi.

Güngör, devamla; “Türk Milletinin bekası için çok önemli bir Askeri operasyon başlattı. Gelecek nesillerin daha huzurlu bir şekilde barış içerisinde yaşaması için çok önemli operasyonun önemi çok büyük. Türk Ordusu tarih boyunca gittiği her yere Barış Huzur ve İstikrar götürmüştür. Afrin’de de devletimize yapılan her türlü tehdit ve düşmanlığa karşı Türk Ordusu gereğini yapmıştır. En büyük gücümüz şanlı Türk Milletinin tarihidir.” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER