DUALARLA ASKERLER İÇİN ATKI, BERE, ELDİVEN ÖRÜYORLAR

DUALARLA ASKERLER İÇİN ATKI, BERE, ELDİVEN ÖRÜYORLAR

Denizli'nin Pamukkale ilçesi mahalle sakinleri, Anartalar Mahalle Muhtarı Ekrem Demir'in çağrısı ile Afrin harekatındaki askerler için atkı, bere, eldiven örmeye başladı.


Denizli'nin Pamukkale ilçesi Anafartalar Mahalle Muhtarı Ekrem Demir, sosyal medya üzerinden Zeytin Dalı Harekatı'ndaki askerler için atkı, bere ve eldiven örülmesi için çağrı yaptı. Mahalle sakinleri, Demir'in çağrısı üzerine dualarla atkı, eldiven ve bere örmeye başladı.
Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği çalışma ile ilgili konuşan Anafartalar Mahalle Muhtarı Ekrem Demir "Afrin Harekatı için duanın dışında ne yapabiliriz diye düşünürken, aklıma soğuk hava geldi ve atkı, bere eldiven ördürtmek istedim. Mahalle sakinlerine duyurdum. Şuana kadar ilgi yoğun. Arıyorlar, dualar ile ördüklerini belirtiyorlar. Bizler askerlerimizi soğuklardan koruyamazsak vahim olur. Biz de mahalle olarak böyle kampanya başlatmak istedik. Herkes arıyor, destek olmak istiyor. Bu çağrımıza destek olmak isteyen herkesi muhtarlığımız ile irtibata geçmesini bekliyoruz" dedi. 
Kampanyaya ilk günden destek veren mahalle sakinleri dualar ile atkı, bere ve eldiven örmeye başladıklarını belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221