Duayen mimarlara plaket

Mimarlar Odası Denizli Şubesi’nce geleneksel olarak yapılan ve bu yıl 27’incisi düzenlenen ‘Mimarlar Gecesi’nde meslekte 60., 50., 45., 40., 35., 30. ve 25. yıllarını dolduran üyelere plaketleri verildi. Ayrıca odaya yeni kayıt olan meslektaşlara da rozetleri takıldı.

Duayen mimarlara plaket

Mimarlar Odası Denizli Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ‘Mimarlar Gecesi’nin 27’incisi, Anemon Otel’de yapıldı.

Geceye; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Gülsever, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Kazım Güngör, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Bölüm Başkanı Gözde Kan Ülkü, TMMOB Denizli İKK Sekreteri Mehmet Akköse, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Arif Dönmez, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Gülhan Saruhan, TMMOB Harita Mühendisleri Odası İzmir 2. Başkanı Nazım Tanrıkulu, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İl Temsilcisi Aynur Akdaş, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Aydar, TMMOB Şehir Plancıları Odası İl Temsilcisi Furkan Büyükpamukçu, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Nurhayat Aydın, Merkezefendi Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Gürhan Ger ve davetliler katıldı.

Ayrıca Mimarlar Odası Genel Başkan Yardımcısı Cüneyt Zeytinci, Genel Merkez adına gecede yer aldı.

Mimarlar Gecesi, kokteyl eşliğinde başlarken, ilerleyen saatlerde Sunshine Band Müzik Grubu sahne aldı. Üyeler ve konuklar şarkılar eşliğinde dans ederek, gecenin keyfini çıkardı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı M. Serdar Alayont; gerçekleştirdikleri faaliyetlerde kendilerine destek olan tüm mimar meslektaşlarına teşekkür ederken, yapımı yakında tamamlanacak olan Şube Konferans Salonu’nda ilk etkinlik olarak Şube Genel Kurulu’nun gerçekleştirileceğini belirtti. Şube Başkanı Alayont’un ardından söz alan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, şubeni çalışmalarını kutladı. Gecede meslekte 60., 50., 45., 40., 35., 30. ve 25. yıllarını dolduran üyelere plaketleri verildi. Ayrıca odaya yeni kayıt olan meslektaşlara da rozetleri takıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER