Dünyanın en büyük ev tekstili buluşması: Hometex

Ev tekstili sektöründe dünyanın lider tekstil firmalarını ağırlayacak olan, Avrupa, ABD, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük tekstil buluşması HOMETEX, 17-21 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyaya kapılarını açacak.

Dünyanın en büyük ev tekstili buluşması: Hometex

İthalatçı ve ihracatçılar, üreticiler, perakendeciler, toptancılar, zincir mağazalar, tasarımcılar, iç mimarlar, dekoratörler, otel, konaklama ve hastane sektörlerinin karar mekanizması olan dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, global pazarda ön plana çıkan Türkiye Ev Tekstili Sektörü’nün kalitesi, geniş ürün gamı, hızlı teslimat ve çözümleriyle HOMETEX’te buluşacak. Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD), ev tekstili sektöründeki 25 yıllık global ve köklü fuar uzmanlığını artık HOMETEX adı altında KFA Fuarcılık organizasyonuyla dünyaya sunacak. Ev tekstili sektöründe daha önce çok başarılı fuarlara ve dev organizasyonlara imza atmış olan TETSİAD iş birliğiyle düzenlenen, dünya ev tekstili sektöründen birçok kanaat önderi, tasarımcılar ve sektöre yön veren duayenlerin buluşma noktası olan HOMETEX, dünya ev tekstili sektöründe güçlü, referans bir etkinlik olacak.

ARADIĞINIZ HER ŞEY BU FUARDA

B2B sektör buluşmalarının, dünyaca ünlü uzman konuşmacıların, ilham veren ipucu noktalarının ve trend alanlarının yer alacağı fuar, sektör dinamiklerine yepyeni bir yön verecek. Tasarım, teknoloji ve sürdürülebilirlik stratejileri doğrultusunda ev tekstili endüstrisinde güçlü bir vizyon ortaya koyan Türkiye’nin yenilikçi tasarıma sahip üretici ülke imajını güçlendirerek tekstil dünyasındaki trendler ve tasarımlar hakkında benzersiz bir kaynak olacak; Türk tekstilinin tasarım, üretim ve trend belirleme kabiliyetini aktararak ses getirecek. Perde, perde aksesuarları ve döşemelik kumaşlardan dekoratif ürünlere; yatak odası, uyku tekstili ve banyo ürünlerinden duvar ve zemin kaplamalarına, kontrat çözümlerinden aksesuarlara kadar ev tekstiline dair aradığınız her şey bu fuarda olacak.

DRT FUARIN NABZINI TUTACAK

Denizli’nin Türkiye ile dünyanın 85 ülkesinde izlenebilen uydu kanalı DRT, HOMETEX Fuarı’nda yer alacak. Denizli’den yaklaşık 70 firmanın stant açarak kenti temsil edecek olan fuarda yer alacak olan DRT, yapacağı canlı yayınlarla fuarın nabzını tutacak. Bugün saat 17.00’de açılış töreni yapılması beklenen fuar heyecanı, DRT ile evlere taşınacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER