'DÜNYAYA TÜRK'ÜN GÜCÜNÜ GÖSTERİYORUZ'

'DÜNYAYA TÜRK'ÜN GÜCÜNÜ GÖSTERİYORUZ'

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Münbiç’te büyük başarılara imza atacağını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı operasyonu ve ardından da Türk askerinin Münbiç'e girmesi, Cumhur İttifakı’nın dünyaya verdiği önemli mesajlardan birisidir. Dünyaya Türk'ün gücünü gösteriyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında 3.sanayi esnafıyla bir araya geldi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Münbiç’te büyük başarılara imza atacağını söyleyen Milletvekili Adayı Uz, “Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı Operasyonu ve ardından da Türk askerinin Münbiç'e girmesi, Cumhur İttifakı’nın dünyaya verdiği önemli mesajlardan birisidir. Dünyaya Türk'ün gücünü gösteriyoruz. Kurduğumuz Cumhur İttifakı’nın bize ve hükümete verdiği güç doğrultusunda artık terör sorunu olmayan bir Türkiye olmasının adımlarını atmaya başladık. Biz yerli ve milli duruşumuzu kaybetmeden terörün ve ülkemizin düşmanlarının kökünü kazıyacağız” dedi.

“MHP'NİN OLDUĞU YERDE KARA OYUNLAR TUTMAZ”
Cumhur İttifakı’nın zillet oyunlarına boyun eymeyeceğini söyleyen Uz, "Paralı anketlerle MHP ve Cumhur İttifakı’nın üzerinde karalama oyunları oynanmaya çalışılıyor. Bunu yapan şahıslar şunu asla unutmamalıdır; MHP'nin olduğu yerde kara oyunlar tutmaz. Bunun en anlamlı örneği de hain FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz günü ülke demokrasisini karalamaya çalıştığı darbe girişimidir. Yine MHP bu kara oyunu bozmuş hainleri bozguna uğratmıştır. 24 Haziran’da buna bir daha ışık tutacak ve terör savunucularına özgürlük isteyen zillet mensuplarına bir kere daha ders verecektir” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER