'DURMAK YOK, YOLA DEVAM'

'DURMAK YOK, YOLA DEVAM'
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler öncesinde esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam eden AK Parti Denizli Milletvekili 27. Dönem Milletvekili Adayı Şahin Tin, “Son sürat yola devam ediyoruz. ‘Durmak yok, yola devam’ diyoruz” dedi. 

AK Parti Denizli Milletvekili 27. Dönem Milletvekili Adayı Şahin Tin, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri için seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Ulus Caddesi’ndeki esnafları ziyaret eden ve esnaflarla tek tek sohbet eden Milletvekili Tin, seçim süreci hakkında bilgiler aktardı. Esnaflara işlerinde başarılar dileyen Milletvekili Tin, ziyaretleri esnasında bir motosiklet satış firmasına uğradı. Kaskını takarak motosiklete binen Milletvekili Tin, “Son sürat yola devam ediyoruz. ‘Durmak yok, yola devam’ diyoruz” dedi. 

“HERKES ‘AK PARTİ’YE OY VERECEĞİZ’ DİYOR”
Esnaf ziyaretlerinin sonunda DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Tin; “Şimdiye kadar esnaf ziyaretlerimizi durdurmadık. Biz her zaman esnafımızın yanındaydık. Ziyaretlerimizde halkımızın çok memnun olduğunu görüyoruz. Herkes ‘AK Parti’ye oy vereceğiz’ diyor. Böyle bir ortamda seçim çalışmalarımızı yürütmek de bizi oldukça mutlu ediyor. Ekonomide, siyasette, üretimde, her alanda istikrar için çalışıyoruz. Düzenin bozulmasını istemiyoruz. Ülkemizde ve dünyada barış ve huzurun gelmesi için bu seçimler çok önemli. Sadece Türkiye’yi ilgilendirmiyor. Bu seçim global bir seçimdir. İnsanlar toplu bir şekilde mutlu olduğunda müthiş bir enerji yayıyor. Bu enerjide tüm dünyaya açılıyor. Bütün evrende iyi ve güzel şeyler oluşuyor. Böyle bir ortamda felaketler, savaşlar olmaz. Barış olur. İnsanlar gelecek tehlikesi olmayan, mutlu bir ülkede yaşıyor olur. İşte o ülke; Türkiye olacak. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ülkemiz için çalışmaya devam ediyoruz. O’nun bir neferi, yoldaşı olarak milletimize sonuna kadar hizmet etmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin değişim sürecindeki ilk startı verip, 24 Haziran’da halkımızla beraber ‘yola devam’ diyeceğiz. Vakit artık Türkiye vakti. Vakit Denizli vakti. Vakit hepimizin vaktidir” diye konuştu. 

“GENÇLERİN KAFASI KARIŞMASIN”
Seçmenlerle birebir görüşen Milletvekili Tin, şunları aktardı: “Bazı gençlerde kafa karışıklığı olduğunu görüyorum. Bunun nedeninin de geçmişi bilmemeleri olduğunu düşünüyorum. Geçmişi bilselerdi gençler hiç düşünmez, AK Parti’ye oyunu verirdi.  Sadece bunu öğretmek ve bilgilendirmek lazım. Bu konuda bazen biz yeterli olamayabiliriz. Anne ve babalara sesleniyorum; bu ülkede acıları siz çektiniz. Yiyecek ve hastane kuyruklarını bizler çektik. Bozuk ve daracık yolları, hiçbir şeyin güzel olmadığı, insan hayatının değersiz olduğu dönemleri yaşadık. Bu dönemleri çocuklarınıza anlatın. Gençlerimize o dönemlerde üniversitelerin olmadığını, okullarda kitapların bedava verilmediğini anlatın. Terör günlerini, savaşları hatırlatın. Gençler bunları öğrensinler. Türkiye’nin nereden nereye geldiğini görsünler. Biz Türkiye’yi onlara emanet edeceğiz. Kafalarını karıştırmasınlar. Türkiye’nin gelecekte nasıl güçlü olacağına ve derslerine odaklansınlar. Uzaya nasıl araç göndereceğimizin hesaplarını yapsınlar. Sanat ve sporda kendilerini geliştirsinler. Siyasette de AK Parti’ye oylarını verip, yollarına devam etsinler.”
 
PINAR ÇANKAYA- İBRAHİM ALAYONT 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER