DUYGU VE OSMAN CAN MUTLULUĞA YELKEN AÇTI

DUYGU VE OSMAN CAN MUTLULUĞA YELKEN AÇTI

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Himmet Yavaş’ın oğlu Osman Can Yavaş, Akbıyıklı Ailesi’nin kızları Duygu Akbıyıklı ile Pamukkale Manzara Restoran’da düzenlenen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Himmet Yavaş’ın oğlu Kapital yatırım Ortaklığı A Holding İzmir Şubesi’nde çalışan Osman Can Yavaş, Akbıyıklı Ailesi’nin kızları Yapı Kredi Bankası’nda çalışan Duygu Akbıyıklı ile dünya evine girdi. Duygu ve Osman Can’ın mutlu gününe tanıklık eden konukları kapıda karşılayan; Özden- Himmet Yavaş ve İnci Mithat Akbıyıklı, davetlilere “Hoşgeldiniz” dedi.  


Pamukkale Manzara Restoran’da yapılan rüya gibi düğünle evlenen Duygu Akbıyıklı ve Osman Can Yavaş’ın nikah şahitliğini; CHP eski İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, CHP eski İl Başkanı Zafer Gönenç, Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Denizli Milletvekilleri Melike Basmacı, Kazım Aslan, Alper Atmacaoğlu ve Mehmet Alaydın ve Melis Eşiyok yaptı. Yavaş ve Akbıyıklı Aileleri’nin konukları, gecenin ilerleyen saatinde İzmir Marşı’nı hep birlikte söyledi. 

MUHAMMET KARAÇAY

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER