DUYGUSAL ŞAİR GÖKÇE, MUTLULUĞA “EVET” DEDİ

Duygusal Şair İsmail- Gülizar Gökçe çifti dünya evine girdi. Nikah merasiminden sonra verdikleri akşam yemeği ile birlikte “2. İsmail Gökçe Şiir ve Türkü Akşamı” yapıldı.

DUYGUSAL ŞAİR GÖKÇE, MUTLULUĞA “EVET” DEDİ

İsmail ve Gülizar Gökçe çiftinin Çınar Öğretmen Evi’nde düzenlenen nikah merasimi Gökçe çiftinin dansıyla başladı, şiirlerin ve türkülerin okunmasıyla devam etti. YAZ-AR-BİR üyelerinin ve eşlerin yakın akrabalarının katıldığı etkinlik aynı zamanda nikah eğlencesi olarak değerlendirildi. YAZ-AR-BİR Genel Başkanı Abdülkadir Uslu yaptığı kısa konuşmada YAZ-AR-BİR ailesi adına çifti kutlayıp ömür boyu mutluluk diledi. Önceki gün vefat eden Bahattin Karakoç'u rahmetle anarak sözünü ıhlamurlar çiçek açtığı zaman şiirinin son kısmını okuyarak bitirdi.

Programı Betül Yatağan sundu. Şair İsmail Gökçe eşi için yazdığı, son kitabının da ismi olan "Şiir Ektim Yollarına" şiirini seslendirdi.  Sanatçı Mehmet Dağal, Hasan Arzuman ve Ayhan türkü söyledi. Şairler İsmail Gökçe, Hüsamettin Tat, Necat Dürümlü, Ali Tuluk, Muhammet Kahraman, Ezgar Ergün, Sadık Dağdeviren, Mehmet Aslan, Melahat Kuzu, Ahmet Sarı, Mehmet Dağal, İskender Doğan, Kadir Yatağan ve Yakup Pekel şiirlerini okudu.  Şair İsmail Gökçe ve Eşi Gülizar Gökçe’nin doğum günü olması nedeniyle  doğum günü pastası kesildi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER