EBRU VE İSMAİL MUTLULUĞA 'EVET' DEDİ

EBRU VE İSMAİL MUTLULUĞA 'EVET' DEDİ

Ege Parke işletme sahibi İsmail Uzunoğlu ve ev hanımı Ebru Öztürk rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Çiftin nikâhını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci çiftin mutluluğuna şahitlik etti.

Ege Parke İşletme Sahibi Ruşan Uzunoğlu ve ev hanımı Maviş Uzunoğlu’nun oğulları İsmail Uzunoğlu ile Emekli astsubay Bayram Öztürk ve ev hanımı Durdane Öztürk’ün kızları Ebru Öztürk mutluluğa ‘evet’ diyerek rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Genç çiftin Kayalar Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen nikâhına; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli Eski Milletvekili Mehmet Yüksel, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili Süleyman Kocasert, çiftin yakınları ve davetliler katıldı. Ebru ve İsmail’in nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybeci , Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti Denizli Eski Milletvekili Mehmet Yüksel, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert çiftin mutluluğuna şahitlik etti. Bakan Zeybekci çiçeği burnunda çifte ömür boyu mutluluklar diledi. 

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER